Kviečiame į moliūgų žibintų šventę „Mes už šviesą 2017“

 

untitled-2427-orig-1 origŠvėkšnoje neįtikėtinai prigijusi ir įspūdingą minią lankytojų pritraukianti moliūgų žibintų akcija „Mes už šviesą“, šiemet smalsuolius čia atvykti kviečia jau šeštąjį kartą. Šiais metais miestelio parke lygiavertė šventė tęsis 27-28 dienomis, neišskiriant vienos pagrindinės dienos. Organizatoriai nusprendė, jog nebus jokio koncertinio pasirodymo, tačiau tiek pirmąją šventės dieną, tiek antrąją parkas skendės muzikos, šviesų ir lazerių jūroje. Parko alėjos nevirs į įvairiaspalvę mugę, bet čia vis tik bus galima paskanauti įvairiais gardėsiais ir įsigyti atitinkamų suvenyrų.

Raminanti muzika skambės net dvejuose taškuose, bus išskirtos dvi šviesos erdvės: prie vilos „Genovefa“ ir prie „Dianos“ skulptūros. Nebus pamirštos ir miestelio prieigos, seniūnija žada jas papuošti specialiais žibintais iš kitoniškų medžiagų.

Veiks kūrybinės dirbtuvės

Penktadienį (27 d.) nuo pat ankstyvo Tradicinio amatų centro kiemelyje (Liepų a. 25A) ryto atsidarys kūrybinės dirbtuvės, kur galėsite atsinešti savo dar neišskaptuotą moliūgą ir, čia jį pagražinti. Dirbtuvėlės veiks ir kitą šventės dieną (28 d.). Tačiau jeigu moliūgą atsivešite vėlai vakare, kai kiemelyje jau nebebus padedančių meistrų, tuomet galėsite daržoves skaptuoti patys su talkinančiais savanoriais. Beje tradicinis amatų centras jūsų moliūgų jau lauks nuo pat savaitės pradžios. Juos galite tiesiog atgabenti ir palikti centro kiemelyje. Jeigu turite daug moliūgų ir neturite su kuo juos atvežti, tuomet galite kreiptis į organizatorius (tel. 8 686 44136 arba 8 656 68748), jie jums padės šiuo klausimu.

Vyks įspūdingiausių moliūgų žibintų konkursas

​Šiemet ypatingai kviečiame pasitelkti fantaziją, nes įdomiausi, gražiausi, originaliausi ir kitokie patys pačiausi moliūgai-žibintai bus apdovanoti. Kviesime rinkti įspūdingiausius žibintus. Pačių geriausių darbų autoriai bus apdovanoti Švėkšnos seniūnijos įsteigtais prizais. Konkurso sąlygas paskelbsime artimiausiu metu, sekite naujienas.

Uždegti žibintus kviečiami visi

Lygiai 17:30 val. organizatoriai prašo nesiraginti ir visus prisidėti prie žibintų įžiebimo.

Tegul Jūsų veiduose suspindi gyvybė, juk gyventi šviesoje – GERA!

Nepamirškite atsinešti moliūgą