Kviečiame į naują renginių ciklą „Menai ir dvarai“

Andrius BialobzeskisSpalio 8 d. 16 val. Šilutės Hugo Šojaus dvare – muziejuje
pirmoji ciklo MENAI IR DVARAI popietė
su teatro ir kino aktoriumi, skaitovu, atlikėju
ANDRIUMI BIALOBŽESKIU.
 Bilietus galima įsigyti Šilutės Hugo Šojaus muziejuje.
Bilietų kaina – 7 Eur.
Senjorams ir moksleiviams taikomos nuolaidos.
Informacija tel. (8 441) 62 207,
el. paštas: lmkoncertai@gmail.com

VšĮ „Liudo Mikalausko koncertai“ pradeda naują renginių ciklą „MENAI IR DVARAI“. Tai Lietuvos istorijos, meno ir architektūros paveldo pažinimo, jaukių ir jausmingų kamerinių koncertų bei įdomių susitikimų popietės, skirtos Lietuvos regionų publikai.

Naujasis šio veiklaus ir talentingo dainininko inicijuotas ir subrandintas renginių ciklas yra keleto jo įkvėptų ypač sėkmingų profesionalaus meno festivalių tęsinys. Vadovaujant Liudui Mikalauskui jau ne vienerius metus vykdomi ypač didžiulio populiarumo ir sėkmės sulaukę festivaliai: „Tauragės vokalinės muzikos festivalis“, „Paberžės festivalis“ Kėdainių rajone Kunigo Tėvo Stanislovo atminimui, taipogi pradėtas Pažaislio vienuolyno „Monte Pacis“ koncertų ciklas.

Tris rudens savaitgalius Šilutės, Gargždų, Plungės ir Šiaulių profesionalaus meno mylėtojai turės galimybę pasiklausyti ir pabendrauti su žymiais Lietuvos menininkais, kūrėjais, atlikėjais.

Pirmasis susitikimas Šilutės Hugo Šojaus dvare – muziejuje įvyks jau  spalio 8 dieną su aktoriumi, atlikėju Andriumi Bialobžeskiu, lapkričio 12 d. – su kino ir televizijos aktore Kristina Kazlauskaite ir gruodžio 3 d. – su teatro ir kino aktore Vaiva Mainelyte.

Visų koncertų pradžia -16 val.

Turėdamas išskirtinius ne tik meninius, bet ir organizacinius sugebėjimus, charizmatiškasis solistas Liudas Mikalauskas įkvepia ir administruoja mūsų šalies regionų žmonių pamėgtus profesionalaus meno ir muzikos renginius. „Lietuvos muzikinio pasaulio kolegos ir draugai neleis pameluoti, jog dažnai skambinu jiems siūlydamas vienokius ar kitokius pasirodymus. Stengiuosi, kad Lietuvos regionų žmonės pamatytų kuo daugiau skirtingų atlikėjų, išgirstų kuo įvairesnės muzikos, iš jos susiformuotų savo mėgstamų muzikos žanrų žemėlapį. Neseniai radau vieną vaikystėje duotą interviu, jo pavadinimas buvo „Noriu būti dainuojančiu buhalteriu“. Smagu sau pripažinti, kad kažkas panašaus šiandien ir gavosi“, – žvelgdamas į pluoštą įspūdingų jo inicijuotų buvusių ir būsimų renginių plakatų šypsosi dainininkas.

Iš meilės muzikai, Lietuvos regionų žmonėms ir intensyvios kūrybinės draugystės su žymiais mūsų šalies menininkais gimė ir naujasis koncertų ciklas „Menai ir dvarai“. Šių renginių, vykstančių ypač jaukiose ir subtiliai atrinktose įspūdingose koncertinėse erdvėse, paskirtis yra apjungti aukščiausią muzikinę kultūrą su mūsų šalies istorijos, architektūros, dailės, poezijos, teatro ir kitomis meno apraiškomis. Tai tęstinis sumanymas, kurio perspektyvoje numatomi net kamerinių spektaklių pastatymai, kamerinės operos ir kiti, tokioms erdvėms tinkami, renginiai.

Ar tai pavyks? Priklauso ir nuo renginių lankytojų, todėl kviečiame atvykti įrenginius.

Apie VšĮ „Liudo Mikalausko koncertai“ naują renginių ciklą MENAI IR DVARAI galima rasti informacijos nuorodoje:  https://www.facebook.com/menaidvarai.

Bilietus ir abonementus į visus renginius galima įsigyti koncertų vietoje. Abonementas į visus tris renginius Šilutės H.Šojaus dvare – muziejuje kainuoja 14 Eur.