Kviečiame į Šilutės pramogų ir kultūros centro atidarymą

2022 m. spalio 5 dieną – svarbus ir džiugus įvykis – duris atvers visų labai lauktas rekonstruotas Šilutės kultūros ir pramogų centras. Kviečiame visus pasidžiaugti šiuo ypatingu įvykiu. 13.00 val. Iškilminga Šilutės kultūros ir pramogų centro atidarymo ceremonija.

Šilutės KPC nuotr.

Dalyvauja Šilutės rajono savivaldybės meras, svečiai. Šilutės kamerinio dramos teatro ir šokių klubo „Žvaigždūnė“ kurtos teatralizuotos ceremonijos metu iškilmingai perkirpsime simbolinę juostą.
18.00 val. Iškilmingas atidarymo koncertas „Vėjų dainos“.

Ar žinote, kad Šilutės kultūros ir pramogų centras bus kitoks? Kitoks ne tik atnaujintomis erdvėmis, bet ir veiklomis!

Čia šilutiškius ir svečius stebins ypatinga meno, kultūros ir mokslo sinergija.
Ar žinote, kad čia kuriasi VšĮ „Tavo robotas“ komanda? Šios šiuolaikiškos įstaigos įkūrėjas – Eivanas Maksvytis. Kūrybinga ir ambicinga komanda pasiruošusi veiklas plėtoti dviem veiklų vektoriais – tai jaunimo švietimas. Vyresnių klasių moksleiviams siūlomos galimybės skatins pasirinkti technologinės pakraipos studijas ir eksperimentinę veiklą (dirbtinis intelektas, robotika, projektai ir kt.).

Ar žinote, kokia ypatinga kultūros ir meno aura laukia šilutiškių? Spalvos, reginiai, netikėti atradimai erdvėse, naujos technologijos, renginiai, viskas džiugins mus ir stiprins malonų grįžimo į kultūros Meką jausmą. Šilutės kultūros centro vadovei Jūratei Pancerovai ir jos komandai, mūsų meno kolektyvams, kūrėjams, idėjų puoselėtojams linkime išgyventi naujakurystės jausmą ir dovanoti sau bei kitiems daug įvairių kūrybinių potyrių bei sulaukti naujų narių ir daug, daug žiūrovų.

Ar žinote, kokia puiki teatro salė netrukus atsivers mūzoms ir lankytojams? Talentinga Šilutės teatro kūrybinė grupė (režisierius – žinomas Lietuvos teatro ir kino aktorius Albinas Kėleris) netrukus užburs didelius ir mažus premjeromis ir naujomis idėjomis.