Kvietė Rusnės ir Traksėdžių Kaziuko mugės

kaziuko muge rusnejeĮ Kaziuko muges šilutiškius praėjusią savaitę pakvietė Rusnės specialiosios mokyklos ugdytiniai ir bendruomenės „Traksėdžių viltis“ nariai.

Rusnės specialiojoje mokykloje Kaziuko mugę organizavo auklėtojos R.Rupainienė, V.Svitkinienė, V.Venckuvienė ir A.Kėrienė. Mokiniai iš anksto gamino įvairius darbelius, lipdė, drožė, dekupavo, šventės išvakarėse iš bendrabučio virtuvėlės sklido kepamų pyragų kvapas.

kaziuko muge traksedziaiLinksma muzika sukvietė visą mokyklos bendruomenę į šventę. Tautiniais rūbais pasipuošę vaikai skatino pirkti, linksmino visus dainomis ir šokiais. Jautėsi artėjančių Velykų nuotaika –  buvo galima nusipirkti įvairių darbelių šiai pavasario šventei. Kas norėjo, laimę išbandė loterijoje, reikėjo tik atsakyti į klausimus apie pavasarį, Kaziuko mugės istoriją.

Kovo 8-ąją jau antrą kartą surengę Kaziuko mugę traksėdiškiai kartu šventė ir Tarptautinę moters dieną.

Bendruomenės „Traksėdžių viltis“ pirmininkė Eglė Paulauskienė džiaugėsi, kad dalyvauti mugėje panoro apie 30 prekybininkų iš Šilutės ir Klaipėdos.

Buvo čia verbų, papuošalų, nertų drabužių, margučių, taip pat gardžiai rūkytų kumpių ir lašinukų, gardžių bandelių ir pyragų. O gerą nuotaiką garantavo bendrijos „Šilutės viltis“ moterų ansamblis „Svaja“ ir kapela „Šilo aidai“.