Kylantis naujas prekybos centras BIKUVA laukia norinčiųjų dirbti

BIKUVA siluteJau kuris laikas šilutiškių smalsumą kursto Šilutės Gluosnių gatvėje sparčiai kylančios naujo statinio sienos, čia dirbanti technika.

„Kas čia bus?“, – tokį klausimą „Šilutės naujienos“ girdėjo jau ne kartą. Ir jau parengėme atsakymą: kylančios sienos – tai prekybos centras „Bikuva“, kuris lankytojus į svečius  pakvies  lapkričio pabaigoje.

Kuo šis centras prekiaus ir kas jame dirbs? Šilutiškių smalsumą tenkina UAB „Bikuvos prekyba“ personalo vadovė Jolita Mieliauskienė.

– Tai kas ta „Bikuva“?

– „Bikuva“ – tai statybinių medžiagų prekybos tinklas, turintis 24 metų darbo patirtį, savo veiklą pradėjęs Utenoje. Siandien – tai jau 17 prekybos centrų, o lapkritį mes džiaugsimės 18-uoju centru Šilutėje.

„Bikuva“ – tai daugiau nei 400 darbščių ir draugiškų  darbuotojų  kolektyvas.

– Ką mūsų rajono gyventojams pasiūlys „Bikuva“?

– Visų pirma Pasiūlysime  30 darbo vietų ir nuoširdžiai priimsime į savo kolektyvą atsakingus ir draugiškus Šilutės ir aplinkinių miestelių gyventojus. Tuo tarpu pirkėjams pasiūlysime platų prekių asortimentą.

Mūsų asortimentas – labai platus. Prekiaujame visomis statybinėmis medžiagomis, buitine technika ir aparatūra, santechnika, prekėmis sodui ir daržui, įvairiomis namų apyvokos prekėmis. Jeigu pirkėjas lentynose  neras  reikalingos prekės, mes ją užsakysime ir atvešime per sutartą terminą.

– Mūsų mieste jau yra keli panašia produkcija prekiaujantys prekybos centrai. Kuo  būsite kitokie, kuo patrauklesni, kaip atrasite savo pirkėją?

– Šiandien nustebinti pirkėją yra labai sunku, bet stebinti mes neketiname. Ateiname į Šilutę draugauti – girdėti pirkėjų problemas ir surasti geriausius problemų sprendimo variantus. Tam reikia kompetentingų konsultantų arba, kitais žodžiais tariant, reikia kolektyvo, kuris žino, moka ir nori išklausyti klientą ir išspręsti jo problemą.

– Kokių profesijų darbuotojų reikės naujajame Šilutės „Bikuvos“ prekybos centre?

– Laukiame tų šilutiškių, kurie nori dirbti pardavėjais – konsultantais, prekių priėmėjais, autokrautuvų vairuotojais, buhalterinės apskaitos specialistais. Laukiame visų, kas turi iniciatyvos, kas nori  dirbti ir uždirbti, mokytis ir tobulėti.

„Bikuvos“ vadovai, taip pat ir mūsų prekių tiekėjai darbuotojus skatina nuolat tobulėti ir organizuoja įvairius seminarus bei mokymus. Taip stengiamės auginti kompetentingų konsultantų kolektyvą, kuris greitai ir teisingai suprastų pirkėjo poreikius, turėtų pakankamai žinių, gebėtų lanksčiai jomis naudotis ir greitai rastų žmogui racionaliausią pasiūlymą.

– Ar tie, kas nori dirbti naujajame prekybos centre, jau gali  domėtis ta galimybe?

– Taip, jau kviečiame ir laukiame darbščių, lanksčių ir iniciatyvių šilutiškių CV. Juos galima siųsti el. paštu: jolita.mieliauskiene@bikuva.lt . Galima ir paskambinti telefonu 8 645 17369.