L. Salasevičiaus salono pavadinimą nukopijavusi Šilutės verslininkė: tokio dizainerio aš net nežinojau

sukneliu-salonas-siluteje-63179538Dizaineris Liutauras Salasevičius savo socialiniame tinklapyje paviešino nuotrauką, kuri jį ne juokais nustebino. Kadre įamžintas vestuvių ir proginių suknelių salonas Šilutėje. Ant salono lango puikuojasi užrašas „Madam pareis vėliau“. „Pastarosiomis dienomis tiek gavau visokių naujienų… Šita tai pritrenkė…“, – rašė žinomas dizaineris, Vilniuje turintis saloną tokiu pat pavadinimu.

DELFI susisiekus su minėto salono savininke Reda Petravičiene, moteris pasakojo, kad prieš papuošdama langą užrašu „Madam pareis vėliau“, apie tokį dizainerį kaip Liutautas Salasevičius net nebuvo girdėjusi ir tikrai nieko nenorėjo kopijuoti.

„Užrašo jau nebėra, jokios minties kopijuoti aš tikrai neturėjau. Skaičiau Susannos Kubelkos knygą „Šiandien madam pareis vėliau“ ir jos įkvėpta sugalvojau šį užrašą ant lango. Aš net nežinojau apie tokį dizainerį, nekopijavau jo. Vėliau sužinojau, kad yra jo sukurta suknelių kolekcija tokiu pačiu pavadinimu.

Kai patentų skyriuje perskaičiau tai, nuėmiau užrašą. Ant lango jis prabuvo mažiau nei mėnesį, o dabar jau yra kitas“, – situaciją komentavo vestuvinių suknelių salono savininkė. Tiesa, moteris tik iš DELFI sužinojo, kad dizaineris L. Salasevičius taip pat turi savo suknelių saloną, kurio pavadinimas „Madam pareis vėliau“.

„Planavau Liutaurui paskambinti, pasikalbėti, bet vis nebuvo laiko. Sužinojusi, kad yra toks dizaineris Liutauras Salasevičius, nuvykau į Klaipėdą pasižiūrėti jo kolekcijos. Man jo skonis labai patinka, labai sutampa mūsų stiliai“, – kalbėjo verslininkė.

DELFI susisiekus su L. Salasevičiumi, vyras neslėpė, kad užrašas ant salono lango jį labai nustebino. L. Salasevičius stebėjosi kaip moteris, dirbama vestuvinių suknelių versle, galėjo nežinoti jo.

„Vos įdėjus nuotrauką į „Facebook“ draugai man ėmė skambinti, siūlyti, kaip tai sutvarkyti, užkirsti kelią vagims. Savo pavadinimą aš esu patentavęs, tad buvau ramus. „Facebook“ draugai man atsiuntė nuorodą į salono puslapį. Išsisaugojau nuotrauką, o ryte ją paviešinau. Man juoką kelia ši situacija. Aš buvau ramus, nesiūliau jai aiškintis. Galvojau, kad užsuksiu pas ją į saloną, bet ji jau pakeitė užrašą“, – DELFI kalbėjo žinomas dizaineris.