Labdaros koncertas „Žiemos šokis“ kviečia prisijungti prie kilnaus tikslo

ziemos sokisArtėjant Kalėdoms, gruodžio 13-ąją, šeštus metus iš eilės į Šilutės kultūros ir pramogų centrą vėl visus sukvies jau tradicinis renginys „Žiemos šokis“.

Vakaro organizatoriai – trys garsiausi Šilutės šokių klubai: „Atėnė“ (vadovė Jūratė Gricevičienė), „Žvaigždūnė“ (vadovė Loreta Stanelienė) ir „Lūgnė“ (vadovė Asta Maigienė), pernai susibūrę į asociaciją „Trys žuvys“, nusprendė tęsti gerumo idėją: kviečia visus dovanoti dalelę prieškalėdinio džiaugsmo skurdžiai gyvenančioms šeimoms.

Vaikus pasiekė vertingos dovanos

Pernai įvykusio koncerto „Žiemos šokis“ metu surinktomis lėšomis (daugiau nei 1000 Eur) bei rėmėjų – įmonių, verslininkų – parama buvo pradžiuginta keliolika sunkiai besiverčiančių Šilutės rajono šeimų. Keliems vaikams buvo nupirkti jų sveikatai labai svarbūs akinukai, padovanoti rašomieji stalai ar lovos, vienai mergaitei – klausos aparatas, šeimai, auginančiai ligoniuką, padėta įsigyti kasdien reikalingų sauskelnių. Tai – tik dalis būtinų reikmenų, kurie atnešė nuoširdų džiugesį, spaudė jautrias ašaras ir padėkos šypsenas.

„Nepaprastai svarbu, kad ši parama buvo labai reikalinga vaikams ir jų šeimoms“, – sako klubo „Atėnai“ vadovė J.Gricevičienė. Anot jos, sunku buvo patikėti, kad kai kuriose šeimose 5-6 metų vaikai miegojo vaikiškose lovytėse, nes neturėjo lovų, arba šeimose, kur auga 4-6 mažyliai, rūbai buvo skalbiami rankomis. Tas bėdas pavyko išspręsti.

Pernai „Žiemos šokio“ koncertas irgi atnešė šventinių dovanų vargingai gyvenančioms šeimoms, be to, puikiu koncertu pradžiugino žiūrovus, rėmėjus bei įžiebė norą kilnų darbą tęsti toliau.

Kviečiami prisijungti

Anot asociacijos „Trys žuvys“ atstovių, šiemet vėl bendradarbiaujant su Šilutės r. savivaldybės Vaiko teisių apsaugos tarnyba gautas sunkiai besiverčiančių šeimų ir jose augančių vaikų poreikių sąrašas. Tose šeimose finansinė situacija tokia sunki, kad neįmanoma likti abejingiems.

Renginio „Žiemos šokis“ organizatorės sako,  kad gruodžio 13-ąją surengtas paramos koncertas bus vėl sutelktas padėti vaikams. Tikimasi dalį svarbių vaikams reikmenų nupirkti už koncerto metu parduotų bilietų surinktas lėšas (bilieto kaina – 3 Eur), kiti daiktai bus įgyti už rėmėjų suaukotus pinigus. Taip pat tikimasi, kad atsiras geradarių, kurie pasisiūlys patys nupirkti ar padovanoti reikiamus daiktus.

Vaikams labai reikalingi net keleri akinukai, kurių vertė – apie 100 Eur, taip pat kelios skalbimo mašinos, šaldytuvas, šaldytuvas su šaldikliu, sauskelnės, viryklė, dviaukštė lova, keli rašomieji stalai, kelios paprastos lovos, sofa – lova, sekcija, vežimėlis ir t.t.

Tad galbūt atsiras geradarių, kurie, žinodami trūkstamų daiktų sąrašą, nuspręs juos padovanoti. Juk ne paslaptis, kad dažnai keisdami kokį buities daiktą į naujesnį, ieškome, kur dėti senąjį, nors jis dar yra geros kokybės ir gali kažkam ilgai tarnauti.

Koncerto „Žiemos šokis“ metu tikimasi pasidžiaugti pirmaisiais įsigytais ar padovanotais daiktais, padėkoti rėmėjams (jei jie sutiks viešai prisistatyti).

Norintieji prisijungti prie šios gerumo akcijos kviečiami kreiptis į Šilutės rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos tarnybos vadovę Indrą Pranaitienę tel. 8 652 79457. Jums bus suteikta išsamesnė informacija apie trūkstamus daiktus, kuriais galima artėjančių švenčių proga pradžiuginti vaikus, gyvenančius sunkiai besiverčiančiose šeimose.