Labdaros krautuvė – jau naujose patalpose

labdara drabuziaiŠilutės katalikių moterų daugijos narės, visuomeniniais pagrindais daug metų dirbančios labdaringą darbą – labdaros krautuvėlėje dalijančios šilutiškių suaukotus daiktus varguoliams, pagaliau švenčia įkurtuves naujose patalpose.

Po ilgų prašymų ir daug metų trukusių kalbų apie būtinybę rasti labdaros krautuvei normalias patalpas, vakar jos įsikėlė į kitame Šilutės miesto gale, Tilžės g. 43 esantį UAB „Modemas“ laidojimo namų pastatą. Čia labdaros krautuvei skirta erdvi patalpa. Įėjimas į krautuvėlę – iš gatvės pusės.

Katalikių moterų draugijos pirmininkė Albina Gečienė sakė, jog rugsėjo 1-ąją „Šilutės naujienose“ išspausdinus straipsnį „Labdaros krautuvėlė: visiems reikalinga, bet neturi vietos“, krautuvėlę aplankė rajono meras Vytautas Laurinaitis ir Socialinės paramos skyriaus vedėjas Alvidas Šimelionis.

Pamatęs, kokiose ankštose patalpose priimami ir dalijami geradarių šilutiškių paaukoti drabužiai ir avalynė, V.Laurinaitis pažadėjo, kad per porą savaičių ras moterims katalikėms „kitus namus“.

Ir rado – susitarė su UAB „Modemas“ vadovu Juozu Treigiu, tad nuo šiol labdaros krautuvėlė įsikurs jo vadovaujamų laidojimų namų patalpose.

Katalikės moterys čia turės daugiau nei 60 kvadratinių metrų ploto patalpas – beveik dvigubai daugiau ploto nei iki šiol. Jau vakar moterys persivežė į naujas patalpas kai kuriuos daiktus iš Tulpių g., kur labdaros krautuvėlė glaudėsi iki šiol.

Katalikės džiaugėsi, kad jas labai draugiškai priėmė laidojimo namų kolektyvas, visą dieną joms talkino jų darbuotojai, kaip joms sekasi nuolat domėjosi ir direktorius J.Treigys.

Tad nuo šiol visi – ir tie kas nori atiduoti dar naudoti tinkančius daiktus, ir tie, kam reikia kitų paramos, labdaros krautuvėlės jau turės ieškoti naujoje vietoje. Moterys katalikės krautuvėlės duris atvers jau kitą pirmadienį, krautuvėlė dirbs kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį nuo 10 iki 13 valandos.