Laikas pradėti ruoštis tryliktajam Žuvienės virimo čempionatui

Ar įsivaizduojate kormoraną lesantį rugius, ar jūrinį erelį tupintį cukrinių runkelių lauke?.. Ko gero sunkiai, kad ir kaip gerai veiktų jūsų vaizduotė.

Žuvienės virimo čempionato virėjai ir dalyviai nebijo kartais juos pašventinančio lietaus lašų.

Sunku būtų įsivaizduoti ir Pamario kraštą be žmonių pamėgto ir laukiamo tarptautinio Žuvienės virimo čempionato. Net pasaulinė pandemija nesutrukdė jam įvykti praėjusiais metais, nesutrukdys žuvienės virimo meistrams ir jų komandoms atvykti į Pamarį ir šiemet. Bus varžomasi dėl tryliktojo žuvienės virimo čempiono žiedo.

Šios šventės fanai yra išsibarstę po visą Lietuvą ir tradiciškai pirmąjį rugsėjo savaitgalį patraukia link savojo tikslo – aplankyti žuvienės katilų alėją, pamatyti meistrišką virėjų darbą ir išragauti įvairiausių skonių žuvienių ir įvairių žuvies rūšių. Prie žuvienės katilo išsisklaido net patys lietingiausi Pamario krašto debesys, kartais simboliškai pašventinantys savo lašais visus šventės dalyvius.

Šių metų žuvienės čempionatas įvyks rugsėjo 4 d., Rusnės saloje. Ir jeigu nesate prietaringas, nebijote skaičiaus 13 – turite suplanuoti savo laiką žuvienės čempionato vardan.

Birželio viduryje pradėsime komandų registraciją ir Žuvienės čempionato belaukiančiųjų dėmesiui pasiūlysime tradicinius žuvienės įdomybių katilus „Šilutės naujienų“ laikraščio puslapiuose ir socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje. Čempionatas tikrai įvyks ir jam galite pradėti ruoštis iš anksto. Kviesti į šventę draugus ir bičiulius, o gal ir patiems išbandyti, ką reiškia komandinio darbo adrenalinas verdant žuvienę katilų alėjoje. Gerai viską apgalvokite, pasverkite ir savęs nenuvertinkite.

Daug įvairiausių naujovių planuojame šiais metais. Su jomis jūs būsite nuolat supažindinami viešoje erdvėje. Čempionato rengėjai atviri jūsų pasiūlymams, nes visų mūsų bendras tikslas tryliktojo Žuvienės virimo čempionato kartelę Rusnėje pakelti dar aukščiau.

Žuvienės čempionato sumanytojas ir vyriausiasis šefas Marijus BUDRAITIS, tel: 8 686 90368.