Laimės paieškos gyvenime ir darbuose

Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko šilutiškės Donės Normantienės kūrybinių darbų parodos „Motutės skrituliukai“ pristatymas.

Šilutiškiai, atėję į parodą, gėrėjosi spalvingais paveikslais, svarstydami, iš ko sukurtas toks grožis.

Autorė savo darbų pristatymą suskirstė į tris puslapius ir meditaciją. Kreipdamasi į susirinkusius, tarsi versdama kiekvieną puslapį, kalbėjo, kad svarbu, jog žmogų lydėtų laimė. Remdamasi žymių mąstytojų mintimis, pasakojo apie savo kūrybinį kelią, kuris skaičiuojamas ne vienu dešimtmečiu: „Ir dirbant vaikų darželyje, ir šeimininkaujant namuose atsiranda visokių nebereikalingų plastikinių indelių, žiedelių, kuriuos apvynioju siuvinėjimo siūlais Muline (jie neblunka), ir iš jų kuriu įvairius ornamentus. Eskizų nepiešiu, dėlioju, planuoju ir tada priklijuoju lipalu. Džiaugiuosi, kad jums patinka. Daug paveikslų esu padovanojusi, yra net į užsienį iškeliavusių“.

Demonstruodama vieną pirmųjų darbų autorė džiaugėsi, kad ir šiandien kūrybiškumas nėra išblėsęs, kad karantino metu laiko veltui neleido ir jau gali pristatyti susirinkusiems savo daugelio metų darbus. Donė pasidžiaugė, kad jos anūkas Jokūbas labai ją palaiko, domisi jos kūryba. Gal dėl to, kad pats, būdamas vos 12 metų, jau yra surengęs lipdinių iš plastilino parodą. Pasidžiaugė ir kitais savo gausios šeimos nariais, o bendravimą su jais apibūdino žodžiu „laimė“.

Renginio metu skambėjo Šilutės TAU mišraus choro „Šilas“ dainos, autorę sveikino TAU rektorė Elena Stankevičienė, draugai. Parodą galima apžiūrėti iki balandžio 13 d.