Laiškas Barakui Obamai

Obamai pasto cekisJei norite parašyti laišką Barakui Obamai ar kokiam kitam prezidentui, pasikonsultuokite su mūsų kraštiečiais…

Pagalbos prašymais Rusijos prezidentui V.Putinui ir Baltarusijos prezidentui A.Lukašenkai išgarsėję sambūrio „Būkime Vieningi” iniciatyvinės grupės nariai Vygantas Kelertas, Vaidas Lekstutis ir Olegas Tytorenko (pastarasis – Šilutės rajono Kintų seniūnijos Prycmų kaimo ūkininkas) šiandien išsiuntė registruotą laišką JAV prezidentui B.Obamai, irgi prašydami gelbėti nuo skalūnų dujų paieškos.

„Mes, taikūs Žemaičiai, niekam nelinkime blogo ir kategoriškai pasisakome prieš bet kokius karinius veiksmus ir nekaltų žmonių kraujo praliejimus. Taip pat žinome, kad Jūs esate labai įtakingas mūsų politikų atžvilgiu. Todėl prašome Jūsų atkreipti dėmesį į tai, kad Žemaitijoje planuojama atlikti skalūnų dujų žvalgybą ir gavybą. Mums kelia didžiulį nerimą, kad su šio išgavimo būdu glaudžiai yra susijusi Jūsų šalies kompanija „Chevron”.

Dėl šios kompanijos reputacijos nerimą sukėlė gauti laiškai iš Ekvadoro ir kitų šalių”- rašo sambūrio „Būkime Vieningi “ iniciatyvinė grupė:

Vygantas Kelertas 8 670 15722,

Vaidas Lekstutis 8 670 26896,

Olegas Tytorenko 8 683 71049