#LaisvėsIstorijos sklinda po Lietuvą

laisvesistorijosKiekvienas iš mūsų turime savo laisvę. Kiekvieno iš mūsų laisvė turi skirtingą istoriją. Kiekviena istorija turi vis kitą pasakotoją, kuriam galime garsiai ir užtikrintai sakyti #AČIŪ.

Kiekvienas žmogus, 1991 m. sausio įvykių metu skubėjęs ginti laisvės prie Televizijos bokšto, Aukščiausiosios Tarybos ar Spaudos rūmų, vykęs autobusais į sostinę, stovėjęs prie laužų ne vien Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose ar miesteliuose bei iš rankų nepaleidęs radijo imtuvo ir nuolat sekęs įvykius per televizorių, yra svarbus. Kiekviena laisvės istorija svarbi. Šių istorijų autoriai kasdien vaikšto tarp mūsų, sėdi šalia troleibusuose, rytais ruošia pusryčius, kasdien dirba įprastus darbus.

Kviečiame užpildyti socialinius tinklus šiomis laisvės istorijomis: atrasti jas tarp savo artimųjų, draugų, mokytojų, kaimynų, ir dalintis socialiniuose tinkluose su hashtag’u #LaisvėsIstorijos. Paklauskime, ką tomis dienomis veikė mūsų mamos ir tėčiai, kokioje Lietuvos, o gal pasaulio vietoje buvo mūsų kaimynai, ką tuo metu jautė mūsų kasdien sutinkami žmonės.

Prakalbinkime tuos, kurių dar niekas neišgirdo, sakykime jiems #AČIŪ, dalinkimės šiomis istorijomis savo profiliuose ir pripildykime Lietuvą laisvės istorijų!