Lankomiausio puslapio dieną mini ir silutesnaujienos.lt svetainė

internetas brookdalecc edu nuotrVisas mūsų krašto naujienas kaupianti ir Lietuvos žmonėms informaciją skelbianti „Šilutės naujienų“ internetinė svetainė silutesnaujienos.lt negali praleisti šiandien (balandžio 4 d.) švenčiamos lankomiausio puslapio dienos.

Nors ir nepasiekiame populiariųjų Lietuvos naujienas skelbiančių tinklalapių lankomumo skaičiaus, tačiau vis tiek turime kuo pasigirti: 2011 m. spalio mėnesį atnaujinta silutesnaujienos.lt svetainė tapo vizualiai modernesne, operatyvesne ir, žvelgiant į statistiką nuo svetainės atnaujinimo dienos, jos puslapiai buvo peržiūrėti daugiau nei du milijonus kartų!

Kaip atsirado lankomiausio puslapio diena?

Kompiuterininkai juokauja, kad pats lankomiausias interneto puslapis – 404 klaidos puslapis (404 kodas reiškia, kad puslapis serveryje nerastas). Tai puslapis, kuris rodomas, kai interneto vartotojas netiksliai nurodo interneto tinklalapio adresą arba puslapį panaikino ar pervardino svetainės administratorius.

Serveris, nesuradęs ieškomo puslapio, parodo puslapį su užrašyta klaida. Būtent pagal šį klaidos puslapį ir parinkta lankomiausio puslapio šventės data – balandžio 4 d. (4 04).

Savo krašto naujienomis domisi ir emigrantai

Nuo 2011 m. spalio iki šių metų balandžio mūsų svetainės puslapiai buvo parodyti 2 098 968 kartus! Tinklalapyje paskelbtomis naujienomis besidominčių žmonių srautą sudaro beveik 68 proc. vis grįžtančių (unikalių) ir 32 procentai naujų lankytojų „užklydimų“.

Į skirtingas pasaulio šalis emigravę mūsų kraštiečiai, turbūt, irgi domisi savo krašto naujienomis, nes svetainę aplankė ne tik Klaipėdos (58,70 proc.), Vilniaus (14,33 proc.), Kauno (7,17 proc.), Panevėžio (3,81 proc.) rajonų gyventojai, bet ir lankytojai iš Anglijos, Vokietijos, Airijos, Norvegijos, Švedijos, Baltarusijos.

Šių metų sausio 28-30 d. svetainėje apsilankė daugiausia – apie 5 000 lankytojų.

Kriminalai – populiariausi

 Gaila, turime konstatuoti, kad gerosios naujienos svetainėje yra mažiau skaitomos. Akivaizdu, kad lankytojus labiausiai domina nelaimės keliuose.

Skaitomiausių straipsnių dešimtuke tvirtai laikosi informacija apie jaunuolių žūtis keliuose. Pirmąsias populiariųjų straipsnių vietas užima straipsniai apie avarijas – 4 228 unikalūs lankytojai peržvelgė informaciją apie 18-mečio šilutiškio žūtį, 3 047 internautai – apie 19-metės moksleivės žūtį.

Statistika rodo, kad mūsų laikraščio tinklalapyje internautai dažniausiai nardo teisėtvarkos (3 072 rodiniai per parą) ir nelaimių bei konfliktų (1 619 lankytojai per parą) rubrikose. O gyvenimo ir stiliaus skiltyje atsiduria šiek tiek mažiau – 1 487 lankytojai per parą.

Beje, populiariųjų straipsnių viršuje, prie nelaimių keliuose, atsidūrė ir šviesesnė naujiena – jaunimo pamėgtos grupės „Sel“ koncerto informacija domėjosi 1 950 internautų.

Apie visus kitus artimiausiu metu Šilutės krašte vyksiančius renginius visuomet galite rasti informaciją skiltyje „Renginių gidas“, o besidomintiems savo krašto aktualijomis nebereikia akylai naršyti po visas Lietuvos naujienų svetaines norint atrasti kokią žinią apie savo gimtinę. Interneto portale silutesnaujienos.lt naujausias ir diskusijų daugiausia sukėlusias naujienas rasite viršuje. Vėliau jos keliauja į atitinkamas tematines rubrikas.

Nuolat auga mūsų ir mūsų puslapio gerbėjų gretos socialiniame tinkle „Facebook“. Šio puslapio gerbėjų turime jau 5 147! Ir šis skaičius auga kiekvieną dieną.

Tad sekite savo krašto aktualijas ir būkite ant kasdienės naujienų bangos ir internete!