Lapkritis žongliravo įprasta statistika

Lovely-BabyPaskutinis rudens mėnuo demografiniais rodikliais nesublizgėjo. Palyginti su rugsėjo ir spalio mėnesiais, lapkričio gimstamumo, mirtingumo, santuokų ir ištuokų kreivės išsilaikė maždaug vienodame lygyje.

Lapkritį pagausėjo 49 šeimos: gimė 27 berniukai ir 22 mergaitės. Palyginti su spalio mėnesiu, naujagimių vėl padaugėjo – spalį jų buvo 41.

Šilutės miesto gyventojams gimė 20 kūdikių, seniūnijų gyventojams – 29 kūdikiai. Vienišos gimdė keturios mamos. Jauniausia gimdyvė buvo dvidešimtmetė, vyriausia – 38 metų. Viena šeima susilaukė septinto vaiko.

Rinkdami naujagimiams vardus, tėvai nevengė patenkančių į populiariausiųjų gretas – Deivido, Eimanto, Mato, Emilijos, Austėjos ir Ugnės. Pasak Civilinės metrikacijos skyriaus vedėjos Lilijos Valaitienės, lapkritį pasitaikė ir retesnių vardų: Jorūnas, Neidas, Faustas, Saulėja, Milana ir Melita.

Paskutinį rudens mėnesį įregistruota 19 santuokų – viena mažiau nei spalį. Šeimas sukūrė 2 nepilnametės. Nebe pirmą kartą tuokėsi 10 vyrų ir 5 moterys.

Iširo 10 šeimų. Skirtingais keliais poros nutarė pasukti bendru sutarimu. Su mamomis liko gyventi visi 8 išsituokusių porų nepilnamečiai vaikai.

Šiek tiek šoktelėjo mirtingumas: spalio mėnesį mirė 49, o lapkritį – 51 rajono gyventojas. Atsisveikinta su 26 vyrais ir 25 moterimis. 36 žmonės gyveno seniūnijose. Vyriausiam velioniui buvo 94 metai, jauniausiam – 25-eri.