Laučių gyventojos žudikas siunčiamas į teismą

policija uniformaRugsėjo pabaigoje Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai baigė tirti balandį Laučių kaime (Šilutės sen.) įvykdytą moters nužudymą. Bylą nagrinėjimui netrukus turėtų atversti Klaipėdos apygardos teismas.

Laučių kaimo gyventojos 54-erių J.P. kūnas buvo rastas moters namuose vėlų balandžio 16-osios vakarą. Į įvykio vietą atvykę pareigūnai, apžiūrėję mirusiosios kūną, pastebėjo nežymius nubrozdinimus dešinio smilkinio srityje.

Šilutės policijoje buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas, o netrukus paaiškėjo teismo medicinos ekspertų išvados, kad moters mirtis buvo smurtinė. Tyrimą pareigūnai perkvalifikavo ir tęsė dėl nužudymo.

Tą pačią dieną buvo sulaikytas nužudytos moters sutuoktinis R.P. ir dar vienas Laučių kaimo gyventojas 57 m. K.A. Abiem vyrams buvo pareikšti įtarimai.

Pareigūnai nustatė, kad balandžio 16 d. sutuoktinių J.P. ir R.P. namuose viešėjo nuolatinės gyvenamosios vietos neturintis K.A. Vyko išgertuvės. Jų metu svečias ranka sudavė stiprų smūgį namų šeimininkei į galvą po to, kai abu nepasidalijo vynu.

Smulkaus kūno sudėjimo, neaukšta moteris buvo ir gerokai apstumdyta, dėl to neišlaikiusi pusiausvyros trenkėsi galva į krosnį.  Žmonos ginti stojusiam vyrui kliuvo taip pat – sugėrovas jam taip spyrė koja, kad lūžo šonkauliai. Vis dėlto, nepaisant muštynių, trijulė toliau išgėrinėjo, kol galiausiai visi užmigo. Tik pabudę po kelių valandų vyrai rado namų šeimininkę mirusią.

Mirtinus smūgius moteriai, kaip įtariama, sudavęs ir jos sutuoktinį sužalojęs K.A., kuris jau kartą buvo teistas taip pat dėl nužudymo, šiuo metu teismo laukia suimtas. Vyrui pareikšti įtarimai dėl nužudymo ir sveikatos sutrikdymo.