Laukia aktyvi turizmo vasara

vasaros sezonas TIC darbuotojaiŠilutės turizmo informacijos centre prasidėjo vasaros sezonas. Gegužės mėnesį Šilutės TIC aplankė 352 lankytojai, tai yra beveik dvigubai daugiau nei pernai gegužę (praėjusiais metais sulaukta 194). Nuo šių metų pradžios iki balandžio mėnesio TIC aplankė mažiau lankytojų (iš viso 207, iš jų 172 – Lietuvos gyventojai), nei gegužės mėnesį.

Užklausų sulaukiame ir telefonu (gegužės mėnesį – 27, praėjusiais metais -33), ir elektroniniu paštu (gegužę – 10, praėjusiais metais – 7).

Daugiau nei pusė visų apsilankiusiųjų – 198 – Lietuvos piliečiai. 154 lankytojai buvo iš užsienio. Užsienio svečiai dažniausiai atvyksta iš Vokietijos (67), Rusijos (55) ir Lenkijos (15). Antra vasara pastebimas gausesnis lankytojų skaičius iš Prancūzijos (10). Mūsų krašto nepamiršta ir Olandijos, Šveicarijos, Italijos, kitų šalių piliečiai.

Lankytojų klausimai išlieka panašūs. Populiariausi paklausimai apie apgyvendinimo ir maitinimo paslaugas, taip pat domimasi lankytinomis vietomis Šilutės rajone, siūlomomis pramogomis ir laivininkų paslaugomis, galimybe nuplaukti į Nidą. Prašoma nemokamos dalomosios medžiagos – lankstinukų, žemėlapių, schemų. Perkami atvirukai ar suvenyrai.

Gegužės pabaigoje Šilutėje lankėsi miesto partneriai iš Vokietijos, Beveršteto miesto. Svečiai Šilutės turizmo informacijos centrui atvežė dovanų – du vokiškus dviračius, skirtus nuomoti turistams. Dviračiai sutvarkyti ir paruošti nuomai, rieda puikiai. Šilutės TIC dar kartą dėkoja už šią dovaną.

Maloniai kviečiame visus užsukti į centrą, mes ne tik atsakysime į visus Jūsų klausimus, bet ir pasiūlysime įsigyti suvenyrų su krašto simbolika, knygų ir leidinių apie Pamario kraštą. Čia galėsite įsigyti šiemet išleistą fotoalbumą „HEYDEKRUG. Šilutės krašto istorija atvirukuose“ ir atpigusį fotoalbumą „FOTO-SKRYDIS. Šilutės kraštas“, kurio kaina – 39,60 Lt.

Mus rasite Hugo Šojaus dvare, Lietuvininkų g. 4.

Jei turite klausimų, mums galite skambinti telefonu (8 441) 77785 arba parašyti el. paštu: info@siluteinfo.lt.

Kviečiame tapti draugais „Facebook“ socialiniame tinkle, aplankant mūsų profilį adresu: www.facebook.com/siluteinfo