Ledo kelyje įlūžo lenkų autobusiukas

 

ILUZUSI MASINA_RUSNES_KELIASRizika ne visada pasiteisina – taip galima anonsuoti įvykį, ankstų antradienio rytą nutikusį ledo kelyje į Rusnę: čia važiavęs krovininis automobilis įlūžo ir kone iki pusės atsidūrė vandenyje.

Dar neprašvitus į darbus ir kitais reikalais skubantys rusniškiai buvo gąsdinančio įvykio liudininkais. Ledo kelyje, kurį visa bendruomenė įsirengė vos prieš kelias dienas, ir kurį pasivadino Gyvybės keliu, stovėjo kone iki pusės į ledinį vandenį paniręs nedidelis krovininis autobusiukas.

Rusnės seniūnė Dalia Drobnienė netruko išsiaiškinti, jog tai – kaimynų lenkų mašina, kuria šie gabeno žuvį į vieną iš Rusnėje veikiančių žuvies apdirbimo įmonėlių.

Rusniškiai puse lūpų šnabždėjosi, jog nelaimė įvyko todėl, kad rizikavęs vairuotojas nepaisė, kad ledo kelias įrengtas išskirtinai lengviesiems automobiliams. Anot vietinių, toks autobusiukas net be krovinio gali sverti kokias 3 – 4 tonas. Tuo tarpu sunkiasvoriai visada gali pasinaudoti kelininkų paslauga, kurie ir dabar nuolat budi perkėloje. Tai gerai žino visi Rusnės ir Šilutės verslininkai, kurie stambesnius savo krovinius ir prekes, kad ir per kelis kartus, kelia perkėloje dirbančiu tralu.

Ledo ant pievų storis šiuo metu, pasak keliu besinaudojančių rusniškių, yra apie 15 cm ir to pakanka, kad lengvosios mašinos juo važiuotų saugiai.

Išsamiau apie šį įvykį skaitykuite penktadienio „Šilutės naujienose“.