Legionieriaus J. Culverio traukiama „Šilutė“ triumfavo Joniškyje

Jeremiah Culveris per pirmąją rungtynių pusę pelnė 26 taškus, o jo vedama „Šilutės“ (13-12) komanda „7bet-NKL“ pasiekė lengvą pergalę.

J. Culveris per pirmuosius du kėlinius surinko 26 taškus (S. Gvildžio nuotrauka).

Kęstučio Mačijausko auklėtiniai svečiuose 99:78 (32:17, 22:18, 24:22, 21:21) sutriuškino Joniškio „Delikatesą“ (5-21), kuris patyrė jau 11 pralaimėjimą iš eilės.

Per pirmuosius du kėlinius J. Culveris žaidė 19 minučių ir pelnė 26 taškus (8/10 dvit., 3/6 trit., 1/1 baudos), atkovojo 5 kamuolius bei perėmė 6 kamuolius. Po ilgosios pertraukos amerikietis taškų neįmetė.

Šilutiškiai šia pergale sustiprino šansus patekti į stipresniųjų 7 komandų pogrupį, kuris tęs kovas III ir IV ratuose. Šiuo metu „Šilutė“ užima 7-ąją vietą. Artėjantį pirmadienį „Šilutė“ sužais nukeltą mačą su „Mažeikiais“ ir užbaigs II ratą.

Šilutiškiai dominavo nuo rungtynių pradžios ir po pirmojo kėlinio turėjo 15 taškų pranašumą (32:17), po antrojo – 19 taškų persvarą (54:35). Antroji rungtynių pusė tapo formalumu.

Joniškio komandai Donnellis Cegersas per 38 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 35 naudingumo balus.

„Šilutė“: Jeremiah Culveris 26 (8/13 dvit., 3/7 trit., 9 atk. kam., 6 per. kam., 6 kld., 26 naud.), Andrius Gaidys 18 (4/6 dvit., 2/7 trit., 5 rez. perd.), Valdas Vasylius (4/6 dvit.) ir Tomas Balčiūnas (4/9 dvit., 8 atk. kam.) po 10, Rokas Mačiulis (2/5 trit., 5 atk. kam., 3 per. kam.) ir Mykolas Dieninis (2/4 trit.) po 8.