Lengvoji – po miškavežiu, mikroautobusas – griovyje, autobusas – trenkėsi į lengvąją

avarija tilzes gVos tik pašalus susiformuoja plikledis, pasninga ir kitaip po gamtos išdaigų nenuvalytuose keliuose pasunkėja eismo sąlygos – tuoj pat pasipila avarijos. Ketvirtadienį prie Vilkyčių gyvenvietės slidžiame kelyje BMW iššoko į pagrindinį kelią tiesiai prieš miškavežį, tačiau po skaudaus susidūrimo nei vienas keleivis nepatyrė sunkių sužalojimų.

Šeštadienį vėlai vakare aptikti dar vienos avarijos pėdsakai kelyje Užliekniai – Kanteriškiai: vyras rado griovyje paliktą avariją patyrusį mikroautobusą ir iškvietė pareigūnus.

Pirmadienį apie 8 val. ryto Šilutėje lengvajam automobiliui kelią užtvėrė į slidžią įkalnę neįkopęs ir į priešpriešinę eismo juostą išslydęs keleivinis autobusas, kuris po lengvosios smūgio dar trenkėsi į medį.

BMW keleiviai gali švęsti antrą gimtadienįavarija bmw po miskaveziu vilkyciai

Ketvirtadienį 22 val. kelyje Šilutė – Klaipėda, prie Vilkyčių gyvenvietės, jaunuolių kompanija, važiavusi BMW, pateko į avariją. Lengvasis automobilis iššoko į pagrindinį kelią tiesiai prieš miškavežį.

Nors 27 m. vairuotojos ir poros jos draugų kelionė pas draugą į kitą kaimą pasibaigė avarija, tačiau nei vienas keleivis nepatyrė sunkių sužalojimų.

Iš šalutinio apledėjusio kelio ruošdamasi suktis į pagrindinį,  BMW 530 vairuotoja neįvertino kelio sąlygų ir nespėjo laiku sustabdyti nevaldomu tapusio automobilio. Automobilis čiuožte įčiuožė į sankryžą.

BMW išlėkė į pagrindinį kelią, kuriuo važiavo miškavežis. Sunkiasvorio automobilio priekaba nebuvo pakrauta rąstų, todėl užšokusi ant BMW, nuvirto ant šono ir nuslydo į griovį. Nulaužęs kelis kelio ženklus vilkikas išsilaikė ant kelio ir ištempė priekabą atgal iš griovio.

Tuo tarpu lengvasis automobilis nuo smūgio porą kartų apsisuko ore. Tik laimingas atsitiktinumas lėmė, kad nepaisant to, jog nesuveikė nė viena BMW saugos pagalvė, avarijos metu niekas stipriai nesusižeidė.

Iš BMW išlipę keleiviai džiaugėsi po tokios kraupios avarijos likę gyvi.

Miškavežio vairuotojas taip pat apstulbo pamatęs sumaitotą BMW ir iš jo savo jėgomis lipančius žmones. Vyras pasakojo matęs šalutiniu keliu atvažiuojantį lengvajį automobilį ir manė, kad jis sustos.

Pirminiais duomenimis, BMW prieš porą savaičių buvo parvežtas iš Vokietijos.

Tikslias nelaimės aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Automobilis su miško pjovimo technika paliktas griovyje

avarija kanteriskesVairuotojas, kuris kelyje Užliekniai – Kanteriškiai pastebėjo griovyje paliktą automobilį, žmonių nei viduje, nei šalia sudaužytos transporto priemonės jau neberado. Vytas apie avariją pranešė pareigūnams.

Šilutės pareigūnai netrukus atvyko į avarijos vietą, kur griovyje gulėjo nuvažiavęs nuo kelio „Citroen Jumper”.

Automobilis buvo prikrautas miško pjovimo technikos. Jame paliktos krūmapjovės, benzininis pjūklas ir darbiniai drabužiai bei darbo saugos priemonės. Mėtėsi ir tušti alaus buteliai.  Aptikti daiktai leidžia spėti, kad automobiliu galėjo važiuoti mišką tvarkę darbininkai. Ant kelio matėsi kraujo žymės, tad tikriausiai sužeistųjų buvo.

Kol policija apžiūrinėjo avarijos vietą, nei vairuotojas, nei kiti eismo įvykio dalyviai nepasirodė, tad sudaužyta transporto priemonė su visais viduje buvusiais daiktais išgabenta į saugojimo aikštelę.

Autobusas, taranavęs „Nissan“, rėžėsi į medį

Šilutės autobusų parko autobusas “Scania”, kildamas į įkalnę Tilžės gatvėje, prie laidojimo namų, pradėjo slysti, ir nevaldomas išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą, kuria važiavo lengvasis automobilis „Nissan Almera Tino”.
Lengvajam automobiliui neliko kur dėtis – jis atsimušė į prieš jį išnirusį didelį keleivinį autobusą. Po susidūrimo autobusas dar trenkėsi į medį.

Avariją sukėlęs autobuso „Scania” vairuotojas rytą grįžo iš maršruto Šilutė – Teneniai ir skundėsi, kad vasarinėmis padangomis (tikriausiai – universaliomis) tokiu oru važinėti neįmanoma. Kelias tą rytą buvo slidus, apsnigtas.

Eismo sąlygų neįvertinęs ir saugaus greičio nepasirinkęs 57 metų autobuso vairuotojas sakė, kad po snygio gatvės tą rytą dar nebuvo tinkamai nuvalytos, o autobuso padangos – „plikos”.

Kita kelio puse važiavusi 39 metų „Nissan Almera Tino” vairuotoja dar bandė stabdyti, bet jai nebeliko vietos, kur trauktis.
Avarijos metu niekas nenukentėjo, įvykio aplinkybes aiškinasi policija.