Lenkimas sankryžoje baigėsi avarija

avarija2Šeštadienį apie pietus, keliu Klaipėda-Šilutė, Vilkyčių gyvenvietėje „Opel“ automobiliu važiavęs jaunas vyras lenkė ta pačia kryptimi važiavusį „VW Vento“. Tik pastarasis suko į kairę, todėl vyras rėžėsi į posūkį nebaigusio daryti automobilio galą. Vilkytiškės „VW Vento“ nuo smūgio praskrido griovį ir sustojo pievoje. Moteriai prireikė medikų pagalbos.

avarija28 metų uostamiesčio gyventojas, vairuodamas „Opel Sintra“, prieš sankryžą pradėjo lenkti pristabdžiusį ir į kairę sukantį automobilį „VW Vento“.
„Opel“ rėžėsi į „VW Vento“ galą. Nuo smūgio 34 metų vilkytiškės vairuojamas automobilis praskrido griovį ir apsisukęs sustojo pievoje.

avarija3„Opel“ sustojo tik už keliasdešimt metrų nuo sankryžos. „VW Vento“ vairuotojai prireikė medikų pagalbos. Atskubėję medikai uždėjo kaklo įtvarą, ji dėl traumos pasijuto blogai. Išsamiai būklės apžiūrai vairuotoja išvežta į ligoninę.

„Opel“ vairuotojas nenukentėjo. Paklaustas kaip įvyko avarija „Opel“ vairuotojas tikino, kad nepastebėjo „VW Vento“ posūkio signalo.

Atvykę pareigūnai aiškindamiesi įvykio aplinkybes buvo kategoriški: sankryžoje lenkimo manevrai negalimi.