Liberalsąjūdiečiai kandidatu į Seimą siūlys A.Gečą

GecasVakar, kovo 30 dieną, Liberalų sąjūdžio Šilutės skyriaus nariai nusprendė LR Seimo rinkimams Šilutės rinkimų apygardoje siūlyti rajono Tarybos narį, politiką, pedagogą Algirdą Gečą.

Kandidatu į Seimą A.Gečas išrinktas iš dviejų pasiūlytų pretendentų.

Šilutės rajono savivaldybės tarybos nariu A.Gečas yra jau ketvirtą kadenciją. Politinę veiklą jis siejo su Lietuvos centro sąjunga, Liberalų ir centro sąjunga, Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai). Prieš porą mėnesių su grupe bendraminčių A.Gečas iš Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) perėjo į Liberalų sąjungą ir siekė, kad Šilutės rajone abiejų liberalių partijų skyriais susilietų. Tačiau šis politinis veiksmas nepavyko, nes Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) skyriaus pirmininkas Arvydas Jakas liko ištikimas savo partijos lyderiui Artūrui Zuokui ir su kitais partijos nariais išsaugojo Lietuvos laisvės sąjungos (liberalai) Šilutės skyrių.

A.Gečas vienerius metus yra ėjęs Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojo pareigas (visuomeniniais pagrindais), yra vadovavęs savivaldybės Tarybos Socialinių reikalų komitetui, savivaldybės Sporto tarybai.

Daugiau skaityti kviečiame „Šilutės naujienos“ laikraštyje balandžio 5 dieną.