Liberalų sąjūdžio atributika – darbų aikštelėje

© silutesnaujienos.ltLiberalų sąjūdžio politinės reklamos atributika atrado naują vietą. Trečiadienio rytą šios partijos pavėsinė pridengė elektrikus triūsiančius prie Turgaus aikštės 2 namo elektros kabelio.

„Šilutės naujienoms” UAB „Šilutės šilumos tinklai” direktorius Algis Šaulys sakė, kad nepavyko susitarti su minėto namo gyventojais, kad leistų tvarkyti šilumos trasos gedimą pastato viduje, todėl teko iki gedimo vietos įrengti trasos išorinį aplinkkelį. Atliekant žemės kasinėjimo darbus šiek tiek buvo pažeistas elektros kabelis. Jį sutvarkyti buvo pakviesti elektrikai. Jie darbo vietą uždengė Liberalų sąlūdžio pavėsine.

A.Šaulys paneigė tą rytą pasklidusius gandus, jog Savivaldybės šilumos įmonė į subrangovus pasikvietė ne kokią nors specializuotą įmonę, bet  Liberalų sąjūdžio politikus.

Liberalų sąjūdžio Šilutės skyriaus pirmininkas, rajono Tarybos narys Edvardas Vitkauskas, kuris, be kita ko, yra ir UAB „Šilutės šilumos tinklai” stebėtojų tarybos narys, „Šilutės naujienoms” negalėjo paaiškinti, kaip Liberalų sąjūdžio palapinė atsidūrė toje vietoje. Jis paneigė prielaidas, kad tokiu būdu partija užsidirba lėšų ar pradėjo reklamuotis ne tik rajono šventėse, bet ir darbų aikštelėse.

E.Vitkauskas sakė, kad saugoti Liberalų sąjūdžio pavėsinę patikėta skyriaus sekretoriui, rajono Tarybos nariui Jonui Purliui. Kaip ši pavėsinė atsidūrė minėtoje darbų aikštelėje, E.Vitkauskas negalėjo paaiškinti.

J.Purlys „Šilutės naujienoms” sakė, kad Liberalų sąjūdžio pavėsinės yra dvi. Vieną jis laiko savo namuose, o kita buvo padėta UAB „Energetikos objektų statyba” sandėlyje.

Ši bendrovė priklauso Liberalų sąjūdžio Šilutės skyriaus patrono, LR Seimo nario Audriaus Endzino šeimai.

J.Purlys, paprašytas pakomentuoti politinės atributikos naudojimą darbų aikštelėje, pasidžiaugė, kad partijos turtas panaudotas prasmingai.