Liepsnojo ūkinis pastatas Inkakliuose ir automobilis Rusnėje

gaisras InkakliuoseVakar (spalio 15 d.) apie 17.35 val. Šilutės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba gavo pranešimą, kad Inkaklių kaime užsidegė ūkinis pastatas. Tirštų dūmų prisipildžiusiame mūriniame tvarte gelbėtojų laukė gailiai mykianti telyčia.

Ūkinis pastatas priklauso 80-mečiui A.R. Prieš įsiliepsnojant tvartui, jis pamelžė karvę ir parėjo namo. Po pusvalandžio atbėgę kaimynai pranešė, kad tvarte liepsnoja ugnis. Pastate buvo palikta ne tik telyčia, bet ir šieno atsargos, apie 10 kub. m lentų, 6 bičių aviliai.

Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos viršininkas Rimantas Mačijauskas „Šilutės naujienoms“ komentavo, kad gaisrui likviduoti buvo išsiųstos trys automobilių cisternos iš Saugų, Šilutės ir Švėkšnos. Atvykę ugniagesiai, su kvėpavimo aparatais įėjo į patalpą ir išvedė gyvulį, skendėjusį tirštuose dūmuose. Gaisro metu apdegė šienas, lentos, aprūko mūrinio pastato vidus.

Apie 18.50 val. gaisras buvo lokalizuotas, o užgesinti paskutines liepsnas pavyko tik apie 19 valandą. Paskutinieji ugniagesiai į Šilutę parvyko apie 22 val.

Pastate elektros nebuvo, todėl šeimininkas įtaria padegimą. Įvykio vieton atvyko policijos pareigūnai.

Šiandien ryte, prieš pat 8 val. PGT gautas pranešimas, kad atvira liepsna Rusnėje dega automobilis „audi 100“, priklausantis R.M. Ugniagesių brigados iškviestos iš Šilutės ir Žemaičių Naumiesčio, bet vyras pats sugebėjo užgesinti liepsnas dar iki jiems atvykstant.

1998 m. pagamintas automobilis apdegė smarkiai.