Liepsnos sunaikino garažą su automobiliais, šeima prašo pagalbos 

Trečiadienio popietę Šilutėje, garažų Aukštumalos gatvėje masyve įsisiautėjusi ugnis sunaikino ne tik dirbtuves, bet ir du remontuojamus automobilius.

Liepsnos apėmė du garažus, kuriuose veikė automobilių dirbtuvės. Gaisro metu juose stovėjo ir du remontuojami automobiliai.

Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos (PGT) vyrams pranešta, kad iš vieno garažo veržiasi dūmai. Atvykę ugniagesiai rado automobilių remonto dirbtuves. Dirbtuvėse, sujungtose iš dviejų greta esančių garažų, ugnis jau buvo gerokai įsismarkavusi ir greit sunaikino visą turtą.

Spėjama, kad nelaimės priežastis – elektros instaliacijos gedimas.

Dirbtuvių šeimininkai Tatjana ir Gintaras Būdvyčiai patyrė didžiulius nuostolius. Ugnis sunaikino ne tik jų asmeninį turtą, bet ir du svetimus automobilius. Šeimos skaičiavimu, savininkams jie turės sumokėti apie 14 ir 7 tūkstančius eurų, viso – 21 000 eurų.

Šeima labai prašo visų geranoriškų žmonių pagalbos. Vien šią savaitę už vieną automobilį jie jau turi atiduoti 5000 eurų.

„Prašau Jūsų, nelikite abejingi, prisidėkite kas kiek galite, kiekviena piniginė auka dabar mums beprotiškai svarbi. Nuoširdžiai dėkoju mūsų visų vardu“, – sako T. Būdvytienė.

Banko sąskaita: LT637300010029913625, gavėjas – Tatjana Būdvytienė. Paskirtis-parama.