Liepsnos sunaikino namus, stipriai apdegė šeimininkas

gaisras klevo sodePenktadienio vakare, apie 20.07 val. Lapalių kaime (už Traksėdžių) esančioje „Klevo“ sodų bendrijoje kilęs gaisras sunaikino šeimos namelį ant ratų, smarkiai apdegė ugnį įkurti bandęs 34 m. šeimininkas R.Š.

Nelaimė nutiko Klevų 14-ajame take. Ugniagesiams pranešta, kad čia dega kemperis. Mobiliame namelyje laikinai buvo įsikūrusi šeima, kuri ketino čia statytis namą.

Įvykio vieton išskubėjo 3 Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos autocisternos. Tačiau atvykus ugniagesiams namelis jau degė atvira liepsna.

Šeimininkams liko tik stebėti, kaip liepsna naikina jų namus. Tačiau gyventojai nepasidavė ir dar bandė išgelbėti likusius daiktus. Dalį turto jiems pavyko išnešti, bet liepsnos sunaikino daug namų apyvokos daiktų, sudegė ir pusė namelio.

Netrukus paaiškėjo ir nelaimės priežastis: kemperis užsidegė, kai šeimininkas, Šilutėje gerai žinomas automobilių elektrikas, bandė įkurti krosnį. Joje sukrautas malkas jis apipylė degiu skysčiu ir uždegė. Pliūptelėjus ugniai užsiliepsnojo ir vyro drabužiai. Jis bandė juos nusiimti, bet ugnis persimetė į kemperio sienas.

Vyriškiui apdegė beveik visas kūnas. Jis išvežtas į Šilutės ligoninę ir paguldytas į Intensyviosios terapijos skyrių. Medikai sako, jog vyro būklė labai sunki.

Gaisro metu nukentėjo ir vyro draugė, kuri bandė gesinti liepsnas – moteris apdegė rankas.