Lietuvė E.Jezepčikaitė papuošė danų „Elle“ viršelį

Vasario mėnesio danų žurnalo „Elle” viršelį papuošė aštuoniolikmetė Eglė Jezepčikaitė, skelbia lrytas.lt.

Nors Eglė kilusi iš Druskininkų, tačiau ją galima vadinti ir mūsų kraštiete, nes merginos šeimos šaknys – Juknaičiuose.

Jaunoji manekenė gali didžiuotis – „Elle” – garsus mados leidinys žinomas visame pasaulyje. Jis leidžiamas JAV, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Ispanijoje, Italijoje, Vokietijoje, Rusijoje, Danijoje ir kitose šalyse.

Eglė papuošė ne tik viršelį – žurnalo viduje puikuojasi ir dar kelios jos fotografijos, kuriose pristatomi tokių garsių mados namų kaip „Celine“, „Maxmara“ ir „Dior“ kolekcijos modeliai.

„Šilutės naujienos” jau rašė apie Eglę ir sekė jos manekenės karjerą – mergina, šnekėdama apie savo šaknis su mūsų rajonu pasakojo, kad mažame kaimelyje – Juknaičiuose, kur gyvena jos seneliai ir brolis, ji pailsi geriausiai, jaučiasi gražesnė ir iš laimės vasarą paauga kelis centimetrus.

Nors Eglė svajoja apie psichologijos studijas Lietuvos arba užsienio universitete, šiais metais gimnaziją paliksianti mergina neketina iškart siekti mokslo aukštumų.

„Studijos gali palaukti, o modelio darbas ne. Manekenei labai svarbus amžius. Tačiau aš labai noriu pajusti ir studentišką gyvenimą. Nesu iš tų žmonių, kuriems svarbu tik turėti diplomą, mokytis man yra įdomu.

Nors savo ateitį sieju su Lietuva ir būdama ilgesnį laiką pasiilgstu gimtosios šalies, neatmetu galimybės studijuoti kuriame nors užsienio universitete“, – portalui lrytas.lt yra sakiusi E. Jezepčikaitė.

Visą straipsnį skaitykite lrytas.lt portale.

Apie Eglę mes rašėme straipsniuose „Modelis Eglė Jezepčikaitė: „Juknaičiuose iš laimės paaugu kelis centimetrus” ir „Sėkminga pradžia modeliui E.Jezepčikaitei plačiai atvėrė duris į pasaulį”.