„Lietuvininkų vilties“ premijos laureatas – R.Petrauskis

 

PetrauskisPenktadienį paaiškėjo šiemetinis „Lietuvininkų vilties“ premijos laureatas – juo išrinktas šilutiškis pedagogas Rimvydas Petrauskis.

R.Petrauskiui įteikti „Lietuvininkų vilties“ premiją buvo siūloma už pirmosios atviros jaunimo erdvės Šilutės rajone įkūrimą, šviečiamąją ir informacinę veiklą, atviro darbo su jaunimu įgyvendinimą, siekimą, kad kaimiškoje vietovėje gyvenantis jaunimas turėtų tokias pat veiklų galimybes kaip ir miesto jaunimas.

R.Petrauskio kandidatūrą pasiūlė Šilutės kultūros ir pramogų centras, Jaunimo edukacinis centras, Katyčių pagrindinė mokykla, kurioje jis daug metų dirba, Katyčių seniūnija ir Katyčių bendruomenė, Vygantas ir Reminta Stoškai, Šilutės rajono mokinių taryba, Bendruomenės „Stubriai“ asociacija „Stubrių jaunimas“, Šilutės rajono tarybos narys Ričardas Stonkus, Bikavėnų senųjų kaimo tradicijų kultūros centras.

„Lietuvininkų vilties“ premija R.Petrauskiui bus įteikta vasario 16 d. 14 val. Šilutės kultūros ir pramogų centre vyksiančio iškilmingo minėjimo, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui, metu.

Premijai gauti buvo pasiūlyti dar trys kandidatai: Ignė Zarambaitė, Laimonas Eglinskas ir Eugenijus Šuldiakovas.
„Šilutės naujienų“ informacija.