Lietuviškasis hiphopo duetas Dee & Kamy pristato naują singlą „Best Lines” (video)

Dee and Kamy. / Organizatorių nuotr.Dar prieš kelis metus jaunatviškumu trykštantis hiphopo duetas buvo tituluojamas, kaip geriausias naujokų repo projektas Lietuvoje. Naujokų rūbai rodos jau išaugti! Niekada nesnaudžiantys, pastoviai dirbantys studijoje ar koncertuojantys produktyvūs muzikantai Dee & Kamy pristato naują produktą – vaizdo klipą kūriniui „Best Lines”.

Angliškų tekstų rimavimo virtuozas Tautmilas (Kamy) ir hiphopo muzikos maestro Valdas (Dee) savo kūryba plačiąją visuomenę pasiekė 2010 metais išleisdami debiutinį albumą „Original Taste”. Jau tais pačiais metais sekė koncertų gausa bei nominacijos. Pravda naujokų apdovanojimuose susižėrė net du titulus – geriausios metų grupės bei geriausio vaizdo klipo kūriniui „80s lifestyles” .

Grupė buvo kviečiama į pagrindinius Lietuvos festivalius, taip pat koncertavę Rygoje ar net Liuksemburge.

Po sėkmingo starto vyrukai neužmigo ant laurų ir iki šiol tęsia savo muzikavimo veiklą.

„Galbūt mes šiuo metu neesame daug matomi viešumoje, koncertuose. Taip yra tik todėl, kad daug laiko praleidžiame studijoje darbuodamiesi prie naujo albumo. Tikimės, jog ilgai brandinamas muzikinis produktas dienos šviesą išvys jau šį rudenį”, – mintimis dalinasi Tautmilas (Kamy).

Kelis kūrinius iš būsimo albumo jau buvo galima išgirsti radijo stotyse. Grupė nevengia inovacijų ir vis dažniau kuria su kviestiniais svečiais. Paskutinis singlas „Make Changes” buvo atliktas drauge su Daiva Starinskaite iš grupės „Keymono” bei ne kartą transliuotas radijo eteryje.

Būsimojo albumo puošmena – kūrinys su vaizdo klipu „Best Lines”. Senosios hiphopo tradicijos įkvėpti vyrukai ne tik savo lyriškais tekstais, bet ir klipo vaizdais atsigręžia į šios muzikos pradmenis. Precizišku darbu vaizdinės medžiagos realizavime prisidėjo kūrybinė grupė, kurią sudaro: Vytas Dambrauskas, Linas Dabriška, Jonas Sunklodas, Narvydas Naujalis bei Zbig Bartoševič.

Video medžiagos post produkcija pasirūpino „Madstone” komanda. Muzikinėje vizualizacijoje atsispindi alternatyviojo Vilniaus veidas, kurį ne visi linkę priimti ar ne kiekvienas mato savo kasdienybėje. Per tris filmavimo dienas buvo pasirinktos trys alternatyvios Vilniaus lokacijos: „Lion” riedlenčių parkas, krepšinio aikštelė prie baltojo tilto bei menų fabrikas „Loftas”.

Vaizdo klipe nusifilmavo per 100 žmonių, tarp kurių buvo specialiai tam iš Jungtinių Amerikos Valstijų grįžę krepšininkai Kęstutis Macijauskas, Algimantas Petkūnas, Osvaldas Gaižauskas, Ignas Pavilonis bei garsiausia Lietuvos breiko komanda „Invisible Soul”.

„Ne veltui pasirinkome tokias alternatyvias vietas bei žmones. Numanau, jog daug kas bandys kritikuoti mūsų pasirinkimą. Muzika kalba pati už save. Tai energija plūstantis muzikinis kūrinys, kuris buvo sukurtas kaip opozicija visiem aršiem kritikam”, –  apie naują singlą kalba Valdas (Dee).

Dee & Kamy surengė vieną triukšmingiausių pasirodymų kol kas didžiausiame šio pavasario Lietuvos hiphopo padangės renginyje – legendinės Rusijos grupės „Kasta” koncerte „Ūkio banko teatro arenoje”. Buvę pagrindiniais apšildančiais grupę, atlikėjai neslepė džiaugsmo.

„Mums buvo didelė garbė savo pasirodymu apšildyti šį legendinį repo kolektyvą. Savo ruožtu stengėmės pristatyti Lietuvą kaip stiprų repo užtaisą turinčią šalį, juolab, kad tūkstantinėje minioje veikiausiai buvo tokių, kurie pirmą kartą mus girdėjo”, – entuziastingai apie renginį kalba Tautmilas (Kamy). Šiame koncerte taip pat buvo pristatytas naujasis singlas. Jo vizualizacija jūsų akims!