Lietuvoje pradėjo veikti „Google“ navigacija

google-navigacija-61059609„Google“ trečiadienį paskelbė plečianti „Google Maps“ paslaugos galimybes mobiliųjų įrenginių naudotojams. Nuo šiol Lietuvos vartotojai galės ne tik susipažinti su konkrečios vietovės žemėlapiais ar palydovinėmis nuotraukomis, bet ir naudotis paslaugos „Google Maps Navigation“ (Beta) funkcija.

Tiems, kurių išmaniuosiuose telefonuose įdiegta Android 2.2 (ar naujesnė) bei iOS 5.1 (ar naujesnė) operacinė sistema, nuo šiol galės visiškai nemokamai naudotis “Google Maps Navigation“ (Beta) kaip internetine GPS navigacijos sistema (populiariai vadinama tiesiog palydovine navigacijos sistema), kuri ne tik suplanuos maršrutą iki jūsų kelionės tikslo bet ir ves jus iki jo kiekviename posūkyje nurodydama važiavimo kryptį.

„Google Maps Navigation“ (Beta) veiks išmaniuosiuose telefonuose, kuriuose įdiegta „Google Maps“ programėlė bei veikia interneto prieiga. Programėlė pati parsisiųs visą reikalingą žemėlapių informaciją, todėl vartotojams niekada nereikės pirkti ar patiems diegti kokių nors programos bei žemėlapių atnaujinimų.

„Google Maps Navigation“ buvo kuriama kaip internetinė GPS navigacijos sistema leidžianti vartotojams ieškoti savo kelionės tikslo nepriklausomai nuo regiono bei vietovės, kurioje jis yra. Beje, sistema leidžia ieškoti ne tik konkrečių adresų bet ir tiesiog vietovių ar netgi konkrečių objektų. Paieškos langelyje galima tiesiog įrašyti „Siemens arena“ ir „Google“ navigacija pati suras šio objekto adresą bei parinks optimalų kelionės maršrutą. „Navigation Beta“ taip pat turi daug papildomų galimybių, gerokai palengvinsiančių jūsų keliones, tokių kaip pagalba randant pakeliui esančias lankytinas vietas ar objektus tokius kaip degalinės, poilsio aikštelės, restoranai.

Norėdami pradėti naudotis „Google Maps Navigation“ (Beta), „Google Play“, „Android“ aplikacijų arba „Apple App Store“ programėlių parduotuvėse susiraskite bei savo išmaniajame telefone įsidiekite naujausią „Google Maps“ programėlės versiją, rašoma pranešime spaudai.