Lietuvos automobilių kelių direkcijos atstovų vizitas

automobiliu-keliu-direkcija-pazere-interaktyviu-pazadu2Savivaldybės merė Daiva Žebelienė, Administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis, pavaduotojas Vygantas Kamarauskas, Ūkio skyriaus vedėjas Sigitas Šeputis susitiko su Lietuvos automobilių kelių direkcijos vietinių kelių skyriaus vedėju Stanislovu Stančiku ir vyriausiuoju specialistu Antanu Puidoku. Susitikime taip pat dalyvavo ir AB „Klaipėdos regiono keliai“ Šilutės skyriaus vadovas Algis Jokubauskas.

Diskutuota apie rajono ir regiono kelių būklę, aptartos opiausios problemos Rusnės, Gardamo, Juknaičių seniūnijose. Pasak Administracijos direktoriaus, svarbu deramai prižiūrėti ir išsaugoti bent jau tai, ką turime, nes atstatyti kelių būtų tiesiog neįmanoma.

Pasak Lietuvos automobilių kelių direkcijos Vietinių kelių skyriaus vedėjo Stanislovo Stančiko, vietose būtinas lankstumas ir geranoriškumas, nes būna atvejų, kai regioninis kelias įsiterpia į vietinės reikšmės kelią ir atvirkščiai. Tuomet, ypač žiemą, reikia susikalbėjimo tarp įstaigų vadovų, seniūnų, kad nustumdytų sniegą nepaliekant vieno ar kito ruožo.

Pasidžiaugta, kad būtent toks susikalbėjimas bei geranoriškumas ir yra Šilutėje bei seniūnijose.