Lietuvos komikai vėl linksmins žiūrovus

IMG 1964Pastaraisiais metais milžiniško populiarumo sulaukęs, žymiausių Lietuvos humoro meistrų koncertas jau 13 kartą laukia savo ištikimųjų gerbėjų.

Tradicinis ir didžiausias garsiausių Lietuvos komikų renginys „Lietuvos Komiko vakaras“ šiais metais vyks kovo 29 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje ir kovo 30 d. Vilniaus Pramogų arenoje.

„Lietuvos komiko vakaras“ – tai vienintelis kokybiško bei solidaus humoro renginys. Specialiai šiam vakarui garsiausi ir visiems puikiai pažįstami komikai ruošia unikalias programas, pačius naujausius savo kūrinius. Žiūrovams suteikiama išskirtinė galimybė pamatyti mėgstamų komikų pasirodymus, kurie dar nebuvo atlikti tokio grandiozinio mąsto renginyje.

Pirmą kartą Lietuvos komiko vakare dalyvaus aktorius Ramūnas Šimukauskas („Dviračio šou“). „Esu vaidinęs daugybę komedijų įvairiose Lietuvos scenose, tačiau komiko vakaras man yra išskirtinis tuo, kad viskas vyks didelėse arenose. Todėl su nekantrumu, smalsumu ir jauduliu laukiu susitikimo jau nebe su šimtais, o tūkstančiais žiūrovų vienu metu“, – šmaikštavo aktorius Ramūnas Šimukauskas.

Taip pat pirmąjį kartą didiesiems humoro grandams mesti iššūkį, žiūrovų pageidavimu pakviestas, kultiniu humoristu internete spėjęs tapti pikantiškų anekdotų meistras –  Pishius.

Dar viena Lietuvos komiko vakaro naujiena – partnerystė su naujuoju internetinių pokštų projektu – galjuokauji.lt
Koncerte tradiciškai pokštaus nepralenkiamieji – anekdotų karalius Raimondas Šilanskas, žodžio džiazmenas Artūras Orlauskas, humoro grupė „Alergija“ ir aktorių duetas „Du plikiai“, kišenėje žodžio neieškantis Raimundas Bingelis, Klarkas, žaismingoji grupė „Vairas“, scenos veteranas  Juozas Zavaliauskas, šmaikščioji Laima Tamulytė – Stončė (Mama Rock’n Roll) ir dar ne viena  nevengianti pokštauti Lietuvos garsenybė.

Šių metų renginys skiriamas maestro Artūro Orlausko sceninės kūrybos 33 metų jubiliejui.

Komikų karavanui vadovaus televizijos laidų ir renginių vedėjai – Ramūnas Šimukauskas ir Laima Tamulytė – Stončė, kurie įsijaus į jubiliejaus organizatorių vaidmenis.

Jubiliatui A.Orlauskui netikėtas dovanas ir siurprizus ruošia kolegos – muzikos ir pramogų verslo žvaigždžės.

„Tik kartą per metus vienoje vietoje, šiame išskirtiniame renginyje Lietuvoje, galima pamatyti ir palyginti visus geriausius humoro žanre dirbančius Lietuvos artistus. Net ir patys išrankiausi žiūrovai turės unikalią galimybę „gyvai“ įvertinti kiekvieno humoristo meistriškumą. Visiems, mėgstantiems skaniai pasijuokti, gero, kokybiško ir solidaus humoro dozę garantuojame“, – kalbėjo renginio prodiuseris Artūras Orlauskas.

Bilietus parduoda BILIETAI LT. Daugiau informacijos svetainėje www.bilietai.lt

Renginio trukmė – 3,5 val.
Su Daily Card taikoma 15 procentų nuolaida 2 bilietams.
Organizatorius – „SPS koncertai“.