Lietuvos paštas įspėja: nepasikliaukite apgaulingomis SMS žinutėmis

Lietuvos pastasLietuvos paštas perspėja gyventojus, kad sukčiai, naudodamiesi bendrovės vardu, siunčia apgaulingas SMS žinutes apie grąžintą siuntą. Pažymime, kad tokio turinio SMS žinučių Lietuvos paštas nesiunčia. Tai – sukčiavimo ir galimas pinigų išviliojimo apgaule būdas.

Lietuvos pašto žiniomis, gyventojai apgaulingas SMS žinutes, pranešančias apie grąžintą siuntą, gauna iš mobilaus telefono numerio +370 687 53787. Gyventojus pasiekusios SMS žinutės turinys: „Sveiki, pranešame apie grąžintą siuntą. Siųskite SMS su tekstu PW8 Numeriu 1378 ir gausite atsiėmimo instrukcijas. Pagarbiai, Lietuvos Paštas”.

Tokio turinio pranešimai gyventojams Lietuvos pašto vardu nėra siunčiami.

Lietuvos paštas, siekdamas apsaugoti gyventojus ir užkirsti kelią vykdomai telefoninių sukčių apgaulei, planuoja kreiptis į teisėsaugos institucijas, kad būtų ištirta galima nusikalstama veika.

Kilus klausimų, gyventojai gali kreiptis į informacinę Lietuvos pašto telefono liniją 8 700 55 400. Primename, kad registruotųjų siuntų paieška galima naudotis internetiniame Lietuvos pašto tinklalapyje www.lietuvospaštas.lt.