Lietuvos paštas jau priima prenumeratą 2016-iesiems

LPLaikraščio „Šilutės naujienos“ skaitytojus Lietuvos paštas kviečia pasirūpinti šio leidinio prenumerata kitiems metams. Lietuvos paštas Jums gali pasiūlyti plačiausią spaudos leidinių prenumeratos užsakymo būdų pasirinkimą.

„Jau nuo šios savaitės Lietuvos paštas priima prenumeratos užsakymus 2016 metams. Tiek gyventojams, tiek verslo įmonėms bei kitoms organizacijoms siūlome itin patogius prenumeratos užsakymo būdus. Per Lietuvos paštą mėgstamo spaudos leidinio prenumeratą galima užsisakyti net neišėjus iš namų!“, – teigė Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.
Užsiprenumeruoti spaudos leidinius galima bet kuriame pašte ar „PayPost“ skyriuje, taip pat per laiškininkus. Gyventojų patogumui prenumeratos užsakymai priimami ir internetiniame tinklalapyje www.prenumeruok.lt bei telefonu 8 700 55 400.

 „Norime, kad visiems Lietuvos žmonėms, – kad ir kur gyvenantiems – mieste ar kaime, – būtų prieinama spaudos leidinių prenumerata. Tiems, kas dažnai naudojasi pašto paslaugomis, leidinį patogu užsiprenumeruoti pašte, kitiems – internetu, sau patogiu metu, būnant namuose ar biure. Taip pat savo užsakymą galima pateikti laiškininkui ar paskambinus į Lietuvos pašto informacijos liniją.  

Spaudos leidinių prenumerata – viena iš populiariausių Lietuvos pašte teikiamų paslaugų. Tai – ne tik aktualios žinios ir laisvalaikio skaitiniai, kasdien atkeliaujantys į pašto dėžutes, bet drauge gali būti ir originali, praktiška dovana artėjančių Šv. Kalėdų ar bet kokia kita proga“, – pažymėjo I. Dundulienė.

Prenumeruoti leidinius galima pasirinktam terminui – metams, pusmečiui, ketvirčiui ar porai mėnesių.