Lietuvos paštas prisideda prie atsakingo vartojimo skatinimo

Mamu mugeLietuvos paštas, prisidėdamas prie darnios, sąmoningos ir atsakingos visuomenės augimo, tęsia bendradarbiavimą su Mamų muge. Vasario 4–7 d. Vilniuje vyksiančioje žiemos – pavasario sezono mugėje talkinsiantis Lietuvos paštas padės šeimoms į sostinę pristatyti pageidaujamus parduoti išaugtus vaikiškus rūbus ir kitas mamų prekes.

„Mūsų bendrovės teikiamos paslaugos yra neatsiejama visuomenės dalis, todėl palaikome ir remiame bendruomenių iniciatyvas, kuriomis prisidedama prie sąmoningos ir neabejingos visuomenės kūrimo. Mažamečius vaikus auginančios šeimos Mamų mugėje turi galimybę parduoti jau nebedėvimus vaikiškus drabužėlius ar nebenaudojamus daiktus ir drauge nebrangiai jų įsigyti. Drauge šis renginys ugdo visuomenę, nes puoselėjamos atsakingo vartojimo idėjos“, – pažymėjo Lietuvos pašto Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovė Rasa Kruopaitė-Lalienė.

Lietuvos paštas kviečia šeimas jau dabar pradėti į dėžes krauti išaugtus savo vaikų drabužius bei kitus nebenaudojamas daiktus. Parduodamų prekių siuntos į Mamų mugę bus pristatomos iš įvairių šalies miestų ir miestelių, todėl Lietuvos paštas ragina šeimas, auginančias mažus vaikus, aktyviai įsilieti į Mamų mugės dalyvių gretas.
„Labai džiaugiamės dar pernai užmegzta partneryste su Lietuvos paštu, kuris ne tik išreiškė palaikymą ir prisidėjo prie atsakingo vartojimo skatinimo iniciatyvos, bet ir gerokai palengvino Mamų mugės organizavimą. Nuo šiol visos šalies mamos, net ir iš atokiausių Lietuvos kampelių, gali per Lietuvos paštą atsiųsti parduoti išaugtus savo atžalų rūbelius bei nebenaudojamus kitus daiktus ir šitaip tapti renginio dalyvėmis“, – teigė Mamų mugės sumanytoja ir organizatorė Jurga Barbora Jauniškienė.

Mamų mugė yra didžiausia Baltijos šalyje, triskart per metus (žiemą, pavasarį ir rudenį) rengiama vaikiškų ir nėščiosioms skirtų prekių komiso ir labdaros mugė. Pernai per rudens–žiemos sezono Mamų mugę, vykusią Vilniuje ir Kaune, iš viso atnešta parduoti apie 180 tūkst. vaikiškų rūbų ir kitų daiktų, dalis jų į mugę pristatyta paštu. Beveik 80 proc. visų daiktų buvo parduota, o didžiuma neparduotų prekių paaukota labdarai.

Žiemos – pavasario sezono Mamų mugė vyks vasario 4–7 dienomis Vilniuje, verslo parke „Gariūnai“. Iki sausio 25 dienos norimas parduoti prekes galima pristatyti į paštą, jos bus pristatytos, pakabintos, išdėliotos ir pardavinėjamos Mamų mugėje. Tiems, kurie paštu siųs norimas parduoti prekes, bus suteikta išskirtinė galimybe Mamų mugėje apsipirkti pirmiems. Neparduotos prekės bus nemokamai grąžinamos siuntėjui.

Daugiau informacijos apie Mamų mugę – www.mamumuge.lt.