„Lietuvos paštas“ ragina „Šilutės naujienos“ prenumeratorius įsirengti tvarkingas pašto dėžutes

dezute„Lietuvos paštas“ laikraščio „Šilutės naujienos“ skaitytojus kviečia pasirūpinti 2016 metų prenumerata ir įsirengti tvarkingas pašto dėžutes, kad spaudos leidinys būtų saugiai ir kokybiškai pristatytas prenumeratoriams.

„Jau netrukus prasidės spaudos leidinių prenumerata ateinantiems – 2016 metams. Lietuvos paštui labai svarbu, kad prenumeruoti leidiniai gyventojams būtų pristatomi kokybiškai. Deja, mūsų laiškininkai ne visada gali užtikrinti, kad laikraštis ar žurnalas saugiai pasieks prenumeratorius, nes vis dar nemažai gyventojų, įmonių bei kitų organizacijų nėra įsirengę pašto dėžučių arba jos yra itin prastos būklės.

Sulūžusi, nesandariai užsidaranti ar nerakinama pašto dėžutė – tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl prenumeruoti spaudos leidiniai dingsta, yra pasisavinami prašalaičių arba gavėjus pasiekia sušlapę, išsipurvinę ar suglamžyti. Raginame laikraščio „Šilutės naujienos“ prenumeratorius pasirūpinti tvarkingomis pašto dėžutėmis, nes tai – ne tik prenumeratos, bet ir pašto korespondencijos, siuntų kokybiško pristatymo ir jų saugumo garantas“,- teigė Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.

Lietuvos paštas primena, kad Lietuvos Respublikos pašto įstatyme numatyta, jog už pašto dėžučių įsirengimą atsakingi pašto korespondencijos, prenumeruotų leidinių gavėjai – gyventojai, įmonės ir organizacijos. Pašto dėžutės turi būti įrengtos laiškininkams lengvai prieinamose vietose:

daugiabučiuose namuose – kiekvienoje laiptinėje ne aukščiau kaip antrame namo aukšte;

individualiuosiuose namuose- prie įėjimo į gyvenamąją teritoriją arba ant greta gatvės esančių namų sienų, tvorų, stovelių;

sodininkų bendrijose prie pagrindinių įvažiavimų į sodininkų bendriją;

įmonėse, įstaigose ar organizacijose prie pagrindinio įėjimo į pastatą.

Užsiprenumeruoti spaudos leidinių 2016 metams galima bet kuriame pašte ar per laiškininką, internetiniame tinklapyje www.prenumeruok.lt bei telefonu 8 700 55 400. Taip pat spaudos leidinių prenumeratos užsakymai bus priimami ir visuose „PayPost“ skyriuose.

Daugiau informacijos apie prenumeratą bei tvarkingų pašto dėžučių įsirengimą – tel. 8 700 55 400.

Dėmesio – fotokonkursas

„Lietuvos paštas“ skelbia fotografijų konkursą „(Neį)PRASTA pašto dėžutė“.

Gyventojai kviečiami apsižvalgyti savo kieme, mieste, miestelyje ar kaimo gyvenvietėje ir pastebėtą (neį)prastą, t.y.  seną ir nebetinkamą naudoti pašto dėžutę įamžinti nuotraukoje. Geriausių fotografijų autoriams bus įteiktos naujos pašto dėžutės.

Nuotraukas su užfiksuotomis įmantriai sumeistrautomis, keistomis ir (neį)prastomis, tačiau pasenusiomis, nebetinkamomis naudoti pašto dėžutėmis galima siųsti iki spalio 30 dienos el. paštu facebook@post.lt, į Lietuvos pašto „Facebook„ paskyrą.

Visos atsiųstos nuotraukos bus skelbiamos Lietuvos pašto „Facebook“ profilyje, specialiai šiam konkursui sukurtame albume.

Socialinio tinklo „Facebook“ lankytojai balsuodami išrinks geriausias ir įdomiausias nuotraukas, jų autoriams bus įteiktos įmonės „Glori ir Ko“ pagamintos pašto dėžutės. Jas gyventojai galės naudoti patys arba padovanoti kaimynui ar net nuotraukoje užfiksuotos (neį)prastos pašto dėžutės savininkui.

Konkursui teikiamos nuotraukos neturi pažeisti Lietuvos Respublikos įstatymų ir etikos normų. Lietuvos paštas pasilieka teisę viešai nepublikuoti nuotraukų, neatitinkančių konkurso taisyklių.