Lietuvos paštas skelbia herojų paiešką

Lietuvos patas_aptarnavimasLietuvos paštas kviečia rinkti geriausiai klientus aptarnaujančius darbuotojus. Gyventojai galės įvertinti paštų ir finansinių paslaugų „PayPost“ skyrių darbuotojų bei LP EXPRESS kurjerių darbą. Gyventojų vertinimai – savotiškos rekomendacijos, remiantis jomis visoje šalyje bus ieškoma Lietuvos pašto herojų.

„Esu tikra, kad didžiulės mūsų Lietuvos pašto komandos jėga – profesionalūs, lojalūs ir klientams paslaugūs darbuotojai. Kartą metuose rengiami geriausiai klientus aptarnaujančių darbuotojų rinkimai jau tapo gražia Lietuvos pašto tradicija, jų su nekantrumu laukia tiek mūsų darbuotojai, tiek klientai.

Mums kiekvienas darbuotojas yra vienodai svarbus, todėl kviečiame žmones išrinkti savąjį Lietuvos pašto herojų. Džiugu, kad šeštus metus iš eilės organizuojamoje akcijoje vis daugiau klientų aktyviai balsuoja ir reiškia savo nuomonę apie Lietuvos pašto darbuotojus. Geriausius iš šių įvertiname ir apdovanojame už kokybišką ir profesionalų darbą“, – pažymėjo Lietuvos pašto Tinklo direktorė Inga Dundulienė.  

Kaip ir ankstesniais metais, bus išrinkti geriausi ir paslaugiausi laiškininkai, paštuose dirbantys klientų aptarnavimo specialistai bei paštų viršininkai, finansinių paslaugų „PayPost“ skyrių darbuotojai ir LP EXPRESS kurjeriai.

Įvertinti Lietuvos pašto darbuotojų aptarnavimą galima pildant specialią anketą internetiniame Lietuvos pašto tinklalapyje www.lietuvospaštas.lt arba paspaudus šią nuorodą, bei paskambinus telefonu 8 700 55 400. Apie prasidėjusius klientus paslaugiausiai aptarnavusius Lietuvos pašto darbuotojų rinkimus primins Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio ir Klaipėdos centriniuose paštuose vyksiantis siuntų antspaudavimas specialiu spaudu.

Norint pagirti darbuotoją už gerą aptarnavimą svarbu įsiminti jo vardą ir pavardę, taip pat paštą ar „PayPost“ skyrių, kuriame klientas buvo aptarnautas. Norint balsuoti už LP EXPRESS kurjerį pakaks įsidėmėti šio vardą ir pavardę.
Lietuvos paštas kviečia žmones pasidalinti ir ilgesnėmis istorijomis, kaip jie buvo aptarnauti. Įdomiausių pasakojimų autoriai bus kviečiami puodelio kavos.

Be to, gyventojai kviečiami įsiamžinti su paslaugiausiu Lietuvos pašto darbuotoju (šiam sutikus) ir nuotrauką atsiųsti el. paštu facebook@post.lt. Gražiausios nuotraukos autorius bei 10 klientų, balsavusių už Lietuvos pašto darbuotojus, burtų keliu bus apdovanoti specialiais prizais.

Balsuoti už geriausiai aptarnaujančius Lietuvos pašto darbuotojus bus galima iki birželio 1 dienos.
Už vieną darbuotoją atiduoti balsą galima ne daugiau kaip tris kartus. Lietuvos pašto darbuotojai ir jų šeimos nariai balsavime dalyvauti negali.