Lietuvos policija griežtina greičio kontrolę

Nuo pirmadienio vykdoma Europos kelių policijos tinklo inicijuojama prevencinė priemonė „Transporto priemonių leistino važiavimo greičio kontrolė“, praneša Lietuvos kelių policijos tarnyba.

Penktadienį šalyje visą parą truks sustiprinta specialioji priemonė „Greičio maratonas“. Lietuvos policija ruošiasi visoje šalyje pasitelkti daugiau policijos pajėgų nei įprastai. Apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų Kelių policijos skyriai ir Lietuvos kelių policijos tarnyba sutelks pareigūnus Vilniaus mieste ir apskrityje, o šeštadienį  − „Via Baltica“ kelyje, informuojama pranešime.

Pranešime nurodoma, kad šalies keliuose daug dėmesio skiriama greičio kontrolei, dirba didesnės policijos pareigūnų pajėgos. Fiksuojami ir baudžiami leistiną greitį viršijantys ir pavojų eismo saugumui keliantys vairuotojai.

„Raginame visus vairuotojus prisiminti pastarųjų dienų skaudžiausias eismo įvykių pasekmes ir susimąstyti, kad greičio viršijimas nėra joks Jūsų meistriškumo ar pranašumo įrodymas… Nepasirinktas saugus greitis ir prarasta transporto priemonės kontrolė visada turi nepataisomas skaudžias pasekmes. Taigi, turime susitelkti, kad šalies keliuose jaustumės saugūs ir išsaugotume savo bei kitų gyvybes keliuose“, – sako Lietuvos kelių policijos tarnybos viršininkas, vyriausiasis komisaras Vytautas Grašys.

ELTA  inf.