Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga padeda ukrainiečiams

Lietuvos ugniagesių gelbėtojų profesinė sąjunga kartu su Nacionaliniu pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimu ir Visuomeninių iniciatyvų paramos fondu vykdo projektą RATAVOJAM KARTU - РЯТУЕМ РАЗОМ. Projektas skirtas telkti paramą ir remti Ukrainos ugniagesius-gelbėtojus, kuriems yra reikalinga įranga ir priemonės griuvėsių ardymui, žmonių ir jų augintinių iš po griuvėsių gelbėjimui. Taip pat yra reikalingos saugos priemonės, specializuota apranga, medicininės priemonės pirmajai pagalbai suteikti.

Pixabay nuotr.

Bendrų pastangų dėka ir palyginus per trumpą laiką – šių metų balandžio mėnesį pavyko surinkti lėšų, už kurias buvo nupirkta įranga Ukrainos ugniagesiams-gelbėtojams. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas į Ukrainai skirtos tarptautinės paramos sandėlius Lenkijoje pristatė: pjaustytuvus, diskinius benzininius pjūklus STIHL – 10 vnt.; deimantinius diskus betonui pjauti – 10 vnt.; alyvą benzininių pjūklų varikliams 5 l talpose – 10 vnt.; apsauginius šalmus COSMOS – 100 vnt.; pošalmius – 100 vnt.; skaidrius akinius – 100 vnt.

Dėkojame įmonėms, skyrusioms finansinę paramą ir prisidėjusioms organizacine pagalba. <…> Kreipiuosi į Lietuvos Ugniagesių gelbėtojų profesinės sąjungos narius, į visuomenę ir prašau visų Jūsų finansiškai prisidėti prie paramos Ukrainos ugniagesiams ir gelbėtojams. Jūsų paaukoti pinigai bus skirti įrangai ir priemonėms pirkti, reikalingoms karo Ukrainoje padarinių: griuvėsių ir gaisrų likvidavimui, gelbėjant žmonių ir jų augintinių gyvybes.

Paramą galima skirti per Contribee platformą (https://contribee.com/vip-fondas), tiesiogiai pervedant lėšas į Visuomeninių iniciatyvų paramos fondo sąskaitą LT667044060006303425 arba paskambinę trumpuoju telefono numeriu 1601, aukos kaina – 5 Eur.

Dėkojame už paramą ir tikimės Jūsų gerumo ir nuoširdumo. Sutelkę pagalbą, padėsime išsaugoti ukrainiečių gyvybes.

Pagal BNS inf.