Ligoninėje – peiliais subadyti jaunuoliai

peilisŠeštadienio naktį Šilutės ligoninės medikams teko gelbėti tris jaunus, manoma, peiliais subadytus vyrus.

Jie sužeisti Šyšos kaime vykusios gimtadienio šventės metu.

Sužaloti vyrai apie 2 valandą nakties atgabenti iš Šyšos kaimo, kur ir įvyko kruvinas konfliktas. Dėl durtinių žaizdų kūne į medikus kreipėsi 23-ejų M.P. bei nepilnamečiai P.T. ir G.K.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, kad gimtadienio puota vyko netoli Šyšos kaime esančios poilsiavietės. Šventėje buvo daug žmonių, jos metu ir kilo konfliktas tarp dviejų jaunuolių grupių.

Nors sužalotieji nenorėjo atskleisti savo skriaudikų pavardžių, policija jas vis dėlto išsiaiškino. Sulaikyti 4 Šilutės rajono gyventojai, įtariami švaistęsi peiliais. Jiems – nuo 18 iki 22 metų. Sulaikytieji jau duoda parodymus.

Šilutės ligoninės vyr. gydytojas Darius Steponkus sakė, kad P.T. buvo sužeistas lengvai, tad po medikų apžiūros vyrui užteks ambulatorinio gydymo.

Kitas konflikto dalyvis sužalotas sunkiau: jam nustatytos durtinės žaizdos krūtinėje. Bet žaizdos, pasak gydytojo, nėra gilios, tad manoma, kad vaikinas greit bus išleistas namo.

Trečiasis nukentėjusysis sužeistas sunkiau, jam medikai nustatė kiauryminius krūtinės ląstos sužalojimus, kurių metu buvo pažeisti ir kai kurie vidaus organai. Tolesniam gydymui vaikinas išvežtas į Klaipėdos universitetinę ligoninę.

Nė vieno sužeistojo gyvybei pavojus negresia.

Šeštadienio pavakarę Rimženčių kaime irgi mušėsi vyrai: D.J. sumušė 23-ejų D.B. Po medikų apžiūros nukentėjusysis gydomas ambulatoriškai.