Linas Zareckas ir iš Šilutės kilusi Kornelija Kairytė sūpuoja dar vieną dukrą

clannad-koncerto-akimirka-52ed32b79b399Garsus Šilutės krepšinio treneris Stepas Kairys su žmona Janina sulaukė antros anūkės, kurią padovanojo dukra Kornelija ir jos sužadėtinis grupės ŽAS narys Linas Zareckas-Choras.

Kaip praneša 15min.lt, grupės ŽAS narys, renginių organizavimo agentūros „MadeMyDay“ savininkas Linas Zareckas-Choras (42) ir jo sužadėtinė iš Šilutės kilusi Kornelija Kairytė (37) sulaukė šeimos pagausėjimo, porai gimė mergaitė.

„Mergaitė gimė šiąnakt. Jaučiamės puikiai. Aš juokaudamas sakau, kad žinau, kaip atsiranda mergaitės. Nežinau, iš kur žmonės gauna berniukų“, – 15min linksmai kalbėjo Linas. Džiugia žinia jis pasidalijo socialiniame tinkle. Savo feisbuko paskyroje antradienio rytą jis rašė: „Mergaitė!“

Pasak Lino, tiek Kornelija, tiek naujagimė jaučiasi puikiai, gimdymas praėjo sklandžiai. Pora sako dar nėra apsisprendusi, kokį vardą duoti dukrai, jį dar renka. Ši atžala L.Zareckui ir K.Kairytei – antroji. Lino ir Kornelijos pirmagimei Liucijai sausio pradžioje suėjo metai. L.Zareckas dar turi dvi paaugles dukras iš pirmos santuokos su dainininke Asta Pilypaite – septyniolikmetę Saulę ir vienuolikmetę Rūtą.

15min.lt inf.