Literatūros popietė „Jaukūs pašnekesiai apie knygą”

Jaukus pasnekesiai apie knygaSausio 29 d. Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Gardamo filiale rinkosi aktyviausi skaitytojai. Prie apvalaus stalo vyko literatūros popietė „Jaukūs pašnekesiai apie knygą”. Popietės dalyviai prisiminė vaikystėje bei jaunystėje skaitytas mėgstamas bei populiarias knygas, kurias norisi skaityti ir skaityti. Daugumą žmonių knyga lydi visą gyvenimą.

Renginyje, skirtame knygai ir skaitymui, pristatyta jaunosios Gardamo poetės Paulinos Šiaudvytytės, svajojančios išleisti savo poezijos knygelę, kūryba. Mergina mokosi Žemaičių Naumiesčio gimnazijoje, yra baigusi Šilutės meno mokyklą, dalyvauja įvairiuose konkursuose. Šiuo metu bibliotekoje eksponuojama jos darbų paroda „Iš poezijos išplaukiantys vaizdai”. Bibliotekoje yra ne tik jos tapytų paveikslų, bet ir nemaža dalis jos sukurtų eilėraščių. Viešnia mielai sutiko pristatyti savo parodą, bei paskaityti poeziją.

Popietės dalyviai, pasivaišinę arbata, kava bei saldumynais, pasiklausę eilių, padiskutavę apie kūrybą, išsiskirstė iki kitų malonių susitikimų.