Logistikos paslaugos įvairiems poreikiams

 

kroviniu-perkrovimas-600x338Reikalingos logistikos paslaugos, kurias teikia šios srities ekspertai? Metas sužinoti daugiau ir kreiptis į patyrusius specialistus, kurie padės už prieinamą kainą. Viskas nuo maršrutų planavimo iki jų įgyvendinimo gabenant dalinius ir pilnus krovinius! Skaitykite šį straipsnį ir sužinokite daugiau apie teikiamas logistikos paslaugas.

Logistikos paslaugų įvairovė

Teikiamos įvairios logistinės paslaugos: krovinių sandėliavimas, pakrovimas, iškrovimas, muitinės tarpininkų pagalba, Muitinės procedūrų metu įforminami dokumentai, kroviniai parengiami pervežti per sieną į kitą valstybę. Pervežimai vyksta vietiniais ir tarptautiniais maršrutais į įvairias Europos ir Azijos šalis, gali būti rengiami tolimųjų reisų pervežimai reikiama kryptimi.

Profesionalūs logistikos specialistai sudaro maršrutus su minimaliomis laiko, kuro ir kitų išteklių sąnaudomis, pasiūlo geriausius ir ekonomiškiausius sprendimus, užtikrina patikimą gabenimo techniką, kuri leis kroviniams saugiai pasiekti kelionės tikslą. Baltijos šalyse galimos pervežimo paslaugos nuo durų iki durų, visi kroviniai pristatomi per vieną, daugiausiai dvi paras.

Į teikiamas logistikos paslaugas taip pat įeina krovinių sandėliavimas, atrinkimas, pakavimas, rūšiavimas, ženklinimas, tvarkingas paskirstymas ir paruošimas gabenimui. Logistikos ekspertai pasirūpins, kad Jūsų kroviniai būtų pergabenti saugiai ir pasirūpins transportavimu visuose jo etapuose – nuo A iki Z!

Patikimos logistikos paslaugos, logistikos ekspertų pagalba planuojant krovinių gabenimus už prieinamą ir palankią kainą. Susisiekite su patyrusiais specialistais, kuriems galėsite patikėti savo krovinius!