Lojalumo programa Šilutės kredito unijos nariams – iki 3 proc. mažesnė paskolų palūkanų norma

Silutes kredito unijaŠilutės kredito unija – stipri mažmeninės bankininkystės sistemos dalis, aktyviai dalyvaujanti konkurencingoje rinkoje. Siekdami išlaikyti ir sustiprinti sėkmingą bendradarbiavimą su savo nariais, sukūrėme Paskolų lojalumo programą, kuri leis lojaliems kredito unijos nariams skolintis  mažesne palūkanų norma.

Programos tikslas – ne tik suteikti nariams palankesnes sąlygas skolintis, bet ir palaikyti glaudesnius ryšius su ūkininkais, verslininkais ir kitais rajono gyventojais.

Lojalumo programa apima specializuotų paslaugų pasiūlymus ir nuolaidas, taikomas žemės ūkio apyvartinių lėšų, smulkaus verslo apyvartinių lėšų ir vartojimo paskoloms gauti.

Kokia nauda dalyvauti lojalumo programoje?

Seniai svajojote įsigyti automobilį, naujus baldus, buitinę techniką, išvykti į kelionę, trūksta apyvartinių lėšų smulkiam verslui ar žemės ūkiui? Mes siūlome savo nariams skolintis palankiomis sąlygomis ir sutaupyti, mokant mažesnes palūkanas.

Kaip paskolų palūkanų normą sumažinti iki 3 proc.?

Jeigu aktyviai naudojatės kredito unijos paslaugomis: į savo sąskaitą pervedate pajamas, naudojatės mokėjimo kortele ir internetine bankininkyste, esate ar buvote sudarę terminuotojo ar kaupiamojo indėlio sutartis, sėkmingai vykdėte įsipareigojimų sandorius, – Jums pritaikysime Lojalumo programą ir palūkanas sumažinsime iki trijų procentų.

Paskolų lojalumo programoje gali dalyvauti ir palūkanų normą sumažinti iki 3 proc., visi Šilutės kredito unijos nariai.

Indėlių lojalumo programoje sudarius terminuoto indėlio sutartį internetu, taikomas 0,1 proc. priedas prie metinės palūkanų normos.

Išsamesnę informaciją apie Lojalumo programą rasite Šilutės kredito unijos centre ir visuose nutolusių kasų skyriuose arba el. adresu www.silutesunija.lku.lt .

Kviečiame aktyviai naudotis mūsų paslaugomis!