Lovoje užmigusį rūkorių nuo gaisro išgelbėjo kaimynas

gaisras kintuose rolandoSausio 13-osios vakarą į Kintų miestelį skubėjo ugniagesiai – jiems pranešta, kad dega gyvenamasis namas ir jame yra žmonių.

Laiku pro kaimyno langą besiveržančius dūmus pastebėjęs ir ugniagesius iškvietęs kaimynas išgelbėjo ne tik kintiškio namą nuo gaisro, bet ir šio gyvybę – mat, spėjama, kad kaimynas rūkė lovoje ir užmigo.

gaisras kintuose rolando 1Pirmadienį apie 18 valandą Kintų gyventojas užuodė dūmus ir išėjo į kiemą patikrinti, ar niekas nedega. Uoslė vyro neapgavo – jis pamatė pro 60-mečio kaimyno langą besiveržančius dūmus. Įlėkęs į vidų kaimyną jis rado gulintį jau degančioje lovoje.

Kintiškis čiupo liepsnojančią antklodę ir išnešė ją į kiemą. Grįžti atgal į dūmų pilną namą jis jau nebepajėgė – tą padarė atvykę ugniagesiai.

Gaisrininkas pasakojo, kad nešant nukentėjusįjį iš pradžių jis jokių gyvybės ženklų nerodė. Tik lauke vyras atsigavo nuo dūmų – tuoj jis atiduotas medikams. Dėl apsinuodijimo dūmais ir nudegimų 60-metis išvežtas į ligoninę.

Spėjama, kad namo šeimininkas rūkė lovoje ir užmigo. Gaisras greitai buvo užgesintas, todėl didelių nuostolių išvengta – apdegė lova ir grindys prie jos.