„Lūgnės“ pora varžysis aukštesnėje klasėje

sportiniai sokiai lugneDidelis darbas ir atsidavimas šokiui lėmė, kad šilutiškiai Erika Mikužytė ir Vilius Vasiliauskas tapo pirmaisiais sportinių šokių klubo „Lūgnė“ šokėjais, kurie šiam klubui atstovaus jaunimo standartinių šokių B klasėje. Kad tą pasiektų, ši pora turėjo dalyvauti ir gerai pasirodyti tarptautinėse sportinių šokių varžybose „Kėdainiai Open 2016“.

Vasario 14 dieną sportinių šokių varžybose „Kėdainiai Open 2016“ E.Mikužytė ir V.Vasiliauskas pasirodė puikiai, todėl teisėjai jiems skyrė  II vietą. Šis laimėjimas šilutiškiams atnešė ne tik II vietą simbolizuojančias taures, bet ir galimybę pereiti į aukštą standartinių šokių laisvosios programos B klasę. Šioje klasėje šiuo metu dar nešoka nė viena mūsų rajono pora. Vilius ir Erika pirmieji atstovaus „Lūgnės“ klubui šioje jaunimo standartinių šokių B klasėje.

Pora dėkinga savo vadovei Astai Maigienei, padėjusiai užlipti ant laimėtojų pakylos. Šokių pasaulyje – daug naujovių ir jos sparčiai keičiasi, todėl Vilius su Erika vyksta pasitobulinti ir pas kitus trenerius bei garsius šokėjus. „Norint pasiekti gerą rezultatą reikia turėti tikslą ir išlieti daug prakaito ant parketo“, – sako jie.