M.Jankaus ir Miško gatvėse eismo pakeitimų kol kas nebus

Misko ir_Jankaus_gatves_2Gatvės miestų senamiesčiuose dažnai siauros ir vingiuotos, todėl esant šiandienos automobilių srautams jose neretai kyla spūsčių ir visokiausių nesusipratimų.

Prašymą reguliuoti eismą tokioje vietoje – Šilutės M.Jankaus ir Miško gatvėse – sprendė rajono Eismo saugumo komisija.
M.Jankaus gavėje esančio sporto ir sveikatingumo centro „Oazis“ vadovai į komisiją kreipėsi dėl to, kad iš šio sporto klubo kiemo dažnai sunkiai išvažiuoja klubo lankytojai.

Anot klubo vadovų, šioje vietoje kyla avarinės situacijos dėl iš Miško gatvės atvažiuojančių mašinų – jų tiesiog nesimato.
Klubo vadovai prašė Eismo saugumo komisijos eismą Miško gatvėje nukreipti viena kryptimi, tai sumažintų avarines situacijas ir užtikrintų saugumą.

Jie taip pat siūlė M.Jankaus gatvėje pastatyti ženklus, draudžiančius šioje gatvėje statyti automobilius, nes neva automobiliai lipa ant šaligatvių ir taip juos gadina. O tie automobiliai, kurie tokios nuodėmės ir nedaro, trukdo kitoms pravažiuojančioms mašinoms – šioje gatvėje ypač sunku prasilenkti.

Komisija nutarė, kad šiuo metu anksti svarstyti situaciją šiose gatvėse, nes vyksta jų rekonstrukcijos projektavimo darbai. Manoma, kad projekte bus numatyti visi būtini ir galimi pakeitimai.