Macikų socialinės globos namams reikalingi savanoriai

Koronavirusui nevaldomai plintant toliau, skubios savanorių pagalbos reikia Macikų socialinės globos namams.

freepik.com nuotr.
Įstaiga laukia pilnamečių savanorių iki 50 m., be gretutinių ligų, gali būti persirgę COVID-19.
Savanorystės trukmė: minimalus laikas – 4 valandos per dieną ir bent 2 kartai per savaitę. Daugiau informacijos telefonu numeriu – 8 620 58016.
Dėl didėjančių COVID – 19 užsikrėtusiųjų skaičiaus visoje šalyje, taip pat ir socialinės globos įstaigose, laikantis infekcijų plitimo prevencijos, Macikų socialinės globos namai labai prašo, esant ne būtinybei, laikinai susilaikyti nuo lankymo artimųjų, išskyrus atvejus, kai lankymasis įstaigoje susijęs su pareigų atlikimu, mirštančiųjų lankymu.
„Mes suprantame Jūsų norą aplankyti savo artimuosius, tačiau prašome būti supratingais, kiekviena diena mums yra iššūkis susijęs su nerimu, siekiame apsaugoti gyventojus, kadangi dauguma gyventojų priklauso rizikos grupei dėl amžiaus ir sveikatos problemų.
Įstaigos darbuotojai pasiruošę užtikrinti jūsų bendravimą su artimaisiais ir informacijos teikimą jums patogiu būdu: telefonu, el. paštu ar kitomis komunikavimo priemonėmis“, – rašoma globos namų internetiniame tinklalapyje.
Tuo tarpu Šilutės rajone koronavirusas nevaržomai plinta toliau. Praėjusią parą buvo patvirtinti 53 koronaviruso atvejai. Pranešta ir apie dar vieną mirtį, jau 17-ąją nuo pandemijos pradžios.
Šiuo metu Šilutės rajone serga 815 žmonių