Madingi „Converse“ batai ir kiti aksesuarai svetainėje „Eavalyne.lt“

converse

Koks yra „Converse“ sportbačių pasirinkimas?

Madingi „Converse“ batai ir kiti aksesuarai svetainėje „Eavalyne.lt“

Sportbačiai yra vienas populiariausių avalynės pasirinkimų daugelyje pasaulio šalių. Žinomi avalynės gamintojai kiekvienais metais kuria naujus modelius, kad galėtų pasiūlyti klientams naujus ir stilingus batus.

Vienas geidžiamiausių sportbačių mylėtojų prekės ženklas, populiarus visame pasaulyje – tai „Converse“ sportbačiai. Ką reikėtų žinoti apie šiuos batus, ir kaip juos derinti, kad atrodytumėte stilingai?

„Converse“ sportbačiai pasauliui tapo žinomi prieš daugiau kaip šimtą metų. Iš pradžių tai buvo krepšininkams sukurti batai, kurie buvo ne tik labai lengvi ir patogūs, bet ir patikimi žaidžiant krepšinį. Pirmiausia dėl savo guminio pado, o taip pat dėl to, kad jų viršus – iš medžiagos. O tai leidžia patogiai judėti. Labai greitai krepšininkai pastebėjo, kad šie bateliai yra puikus sprendimas, ieškant, kaip išvengti kojų skausmo po treniruočių. O dar po kelių dešimtmečių šie bateliai taip išpopuliarėjo, kad tapo visame pasaulyje geidžiama avalyne, kurią iki šiol avi visi: vyrai ir moterys, suaugę ir vaikai, jauni ir seni.

Pirmieji „Converse“ sportbačiai buvo su auliuku, kuris paslepia kulkšnies kauliuką. Todėl jie buvo tokie patogūs ir greitai tapo populiarūs. Tačiau ilgainiui „Converse“ gamintojai ieškojo vis naujų avalynės modelių, todėl šiandien galime rinktis iš daug platesnio asortimento. Priklausomai nuo to, kaip ir kur dėvėsite šiuos sportbačius, galite rinktis arba klasikinius Converse su nedideliu auliuku, arba visai be auliuko pasiūtus sportbačius. „Converse“ šiandien jau gamina netgi žemo auliuko sportbačius be liežuvėlio. Be to, jau galima rinktis ne tik įprastus sportbačius su raišteliais, bet ir lipdukais užsegamus modelius.

Prie ko derinti avalynę?

Rinkdamiesi sportbačius, iš karto žinokite, su kuo juos avėsite. Pagal visas nerašytas mados taisykles, avalynė turi būti derinama su kitais aksesuarais. Pavyzdžiui, rankine, diržu ar kuprine. Pageidautina, jeigu šie elementai būtų vienodų spalvų ir tarpusavyje derėtų. Be to, stiliaus ekspertai pataria, kad „Converse“ sportbačius reikėtų rinktis kaip tam tikrą aprangos akcentą. Pavyzdžiui, spalvingi sportbačiai puikiai atskleidžia savo stilių avimi prie pastelinių spalvų drabužių, kurie, beje, 2021 m. yra ypač madingi.

Beje, sportbačiai jau seniai nėra tik laisvalaikio avalynė. Šiandien „Converse“ siūlo tokį platų modelių ir spalvų pasirinkimą, jog juos lengva priderinti prie pačių įvairiausių aprangos stilių. Ryškūs bateliai gali būti avimi laisvalaikiu ar sportuojant. Ypač, jeigu jų tipas – su auliuku. O kiek lengvesni ir laisvesni sportbačiai gali puikiai atrodyti netgi prie oficialios aprangos.

Šiandien „Converse“ avalynė dėvima tiek sportininkų varžybų metu, tiek oficialių renginių dalyvių. Šiuos batelius galima išvysti netgi prestižiniuose elito vakarėliuose ar įvairių apdovanojimų metu ant raudonojo kilimo.

Kodėl verta pirkti internetu?

Kiekvieną dieną pirkėjai, norintys įsigyti kokybišką avalynę patraukliomis kainomis, apsilanko eavalyne.lt svetainėje. Čia yra platus įvairios avalynės pasirinkimas. Pirkti batus internetu ryžtasi vis daugiau lietuvių. Tai yra patogus būdas apsipirkti, kuris leidžia sutaupyti ne tik laiko, bet ir pinigų. O netikusius batus lengva grąžinti arba pakeisti.