Mados ir dizaino gerbėjus mugė „Design for life” kvies į Klaipėdą

3MuneStilius – tai būdas prisistatyti nepratariant nė žodžio. Progą susipažinti su originaliausiais Lietuvos kūrėjais ir pasisemti idėjų, kaip atskleisti savo bei savo namų privalumus ir originaliai pasipuošti,  turės visi mados ir dizaino mugės „Design for life“ lankytojai. Renginys stiliaus aistruolius sukvies į Klaipėdos  ,,Švyturio“  areną balandžio 9 dieną.

1Diana PaukstytePagrindinė mugės idėja – suvienyti įdomiausius šalies kūrėjus bendram tikslui ir kartu pristatyti dizaino gaminius, kurie ne tik teikia estetinį pasitenkinimą, bet ir yra praktiškai pritaikomi kasdieniame gyvenime, palengvina ir nuspalvina rutiną.

„Išskirtiniais gaminiais prekiaujantys dalyviai pristatyti savo kūrinių į Klaipėdą susirinks iš visos Lietuvos. Jų prekių pirkėjai neras nė vienoje parduotuvėje, o mugėje turės progą pasirinkti iš daugybės variantų bei susipažinti su patikusių kūrinių autoriais, gauti jų patarimų ir specialių nuolaidų bei užmegzti naujų pažinčių“, – privalumus vardija renginio organizatorė Kristina Baltrukėnaitė.

Mugėje dalyvaus 100 originaliausių Lietuvos kūrėjų. Dalyviai pristatys vienetinius, rankų darbo gaminius. Vakarų Lietuvos gyventojai ir svečiai renginyje sutiks ir naujų kūrėjų, ir jau žinomų bei pamėgtų vardų. Uostamiestyje savo gaminius pristatys ir šalyje bei užsienio rinkose pripažinti prekės ženklai: „wake me not“, „Barakuda clothes“, „MUNE design“, „Coaty coat“, „Koppa“ ir daugelis kitų.

3mudekoMados ir stiliaus šventės lankytojai ne tik turės galimybę pasigrožėti originaliais darbais ir susipažinti su jų autoriais, bet ir įsigyti patikusių aksesuarų, drabužių vaikams ir suaugusiems bei interjero detalių.

Mugės organizatoriai žada ne tik puikią atmosferą ir platų pasirinkimą, norintiems pavasario-vasaros sezoną pradėti atnaujinus garderobą originaliais ir kokybiškais gaminiais bei asmeninius dizainerių patarimus, bet ir užimtumą visai šeimai. Renginio metu veiks vaikų zona, bus organizuojamos dirbtuvėlės, improvizuoti laikinų chna tatuiruočių salonai, šaržų piešimas ir kitos pramogos. Įėjimas į mugę nemokamas.

Daugiau informacijos apie renginį: https://www.facebook.com/madairdizainas