Magnolijos puoš Atgimimo alėją

magnolija P4240128Savivaldybės vadovai ir specialistai aplankė šilutiškės magnolijų augintojos Eugenijos Juraškaitės – Murauskienės daigyną, kuriame auga ir greitu laiku miestui bus padovanoti septyni magnolijų sodinukai.

Planuojamoje atnaujinti Atgimimo alėjoje trūksta gyvumo ir žaismės, todėl, pasak merės Daivos Žebelienės, alėjoje bus skverelis Šilutės olimpiečiams pagerbti. Jį ženklins ne ąžuolai ar liepos, o Šilutės miesto puošmena tapusios ir reprezentaciniu augalu vadinamos magnolijos. 

Augalėlis ir šalia jo lentelė su Evaldo Petrausko, Romo Ubarto, Laimutės Baikauskaitės, Mindaugo Timinsko vardais ir pavardėmis primins šių žmonių nuopelnus Šilutei.

Nors jų kol kas tik ketvertas, tačiau, anot merės, Šilutėje profesionalių trenerių dėka ugdomas didžiulis būrys sportininkų, kurie parneš dar ne vieną garbingą apdovanojimą ir, žinoma, šių puošnių medžių jų pagerbimui netrūks.

Beje, šiemet magnolijos nelinkusios laukti visų išsiilgtos šilumos ir jau šią savaitę pradėjo skleisti įspūdingus žiedus.